شمالبرگ ShomalBarg.ir

توزیع 130 میلیاردریال تجهیزات هنرستانی در گیلان

توزیع 130 میلیاردریال تجهیزات هنرستانی در گیلان

به گزارش شمال برگ، از گیلان مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان اظهار داشت: 64 نوع قلم کالا مخصوص هنرستان ها به ارزش 130 میلیاردریال در قالب طرح وارش تابستانه بین 118 هنرستان استان گیلان توزیع شد.


محمد فائزی در حاشیه مراسم توزیع تجهیزات هنرستان های استان اظهار داشت: خداوند را شاکریم که توفیق داشتیم تا در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس لوازم و تجهیزات ورزشی به ارزش ۱۳۰ میلیاردریال در سطح مدارس شهرستان ها و مناطق استان در قالب طرح وارش تابستانه توزیع نماییم.
وی ضمن تشکر از همراهی همه عوامل این طرح و تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تقویت هنرستان ها، اضافه کرد: با این اتفاق مبارک می توانیم بگوییم که برای توسعه و تجهیز هنرستان ها در امتداد پیشرفت و رفع نیازهای کشور گام موثری برداشتیم و با نگاه دغدغه مند وزارت آموزش وپرورش و اداره کل نوسازی مدارس به جهت رفع مشکلات و جایگزینی تجهیزات هنرستان ها که فرسوده شده اند، انجام گرفت.
مدیرکل آموزش وپرورش گیلان با اشاره به توزیع این تجهیزات باتوجه به نیاز هر ناحیه و منطقه از استان، اظهار داشت: نحوه توزیع این تجهیزات به مدارس در اختیار ادارات آموزش وپرورش شهرستان ها و مناطق استان خواهد بود و با حرکت کاروان امید و جانمایی و استفاده بهینه از این تجهیزات به شکوفایی هنرستان ها کمک نماییم.
فائزی افزود: هفته آتی مقداری تجهیزات همچون کامپیوتر و … نیز بین شهرستان ها توزیع خواهیم کرد و در سال تحصیلی پیش رو در قالب پروژه مهر می خواهیم تا هنرستان ها را نیز بصورت ویژه ببینیم و تجهیزاتی را بین هنرستان های استان نیز توزیع نماییم.
مدیرکل آموزش وپرورش گیلان تصریح کرد: این تجهیزات در دو مرحله به ارزش ۱۳۰ میلیاردریال توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان خریداری شده است و در اختیار آموزش وپرورش استان قرار گرفت. این تجهیزات در حدود ۶۴ نوع قلم و به تعداد ۱۲۰۰ کالای هنرستانی بین ۱۱۸ هنرستان توزیع گردید. هدف از توزیع این اقلام تقویت تجهیزات هنرستان ها بوده است.
منبع:

1401/06/28
12:11:18
5.0 / 5
219
تگهای خبر: آموزش , تجهیزات , خرید , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg