شمال برگ ShomalBarg.ir
امام جمعه رشت:

دولت برای تثبیت قیمت ها تلاش کند

دولت برای تثبیت قیمت ها تلاش کند

شمال برگ: از گیلان امام جمعه رشت، با اعلان اینکه مردم در رنج هستند و گرانی های زیادی را متحمل می شوند، اشاره کرد: امیدواریم دولت این مشکلات را درک کند و هرچه سریع تر برای تثبیت قیمت ها برنامه عملیاتی داشته باشد.


آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز عید سعید قربان که در مصلای رشت برگزار شد، ضمن قدردانی از کوشش های دولت برای رفع مشکلات مردم، اظهار نمود: در دیدار روز گذشته با وزیر اقتصاد و دارایی بر لزوم رسیدگی فوری به مشکلات اقتصادی تاکید کردم.
وی با اعلان اینکه مردم در رنج هستند و گرانی های زیادی را متحمل می شوند، اشاره کرد: امیدواریم دولت این مشکلات را درک کند و هرچه سریع تر برای تثبیت قیمت ها برنامه عملیاتی داشته باشد.
امام جمعه رشت، مردم ایران را همیشه در صحنه دفاع از انقلاب و کشور دانست و اظهار داشت: مسئولان باید خدمت به این مردم نجیب را سرلوحه خویش قرار دهند تا عاقبت به خیر شوند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اعلان اینکه ایران اسلامی به پشتوانه ملتی بصیر و شجاع در مقابل همه ابرقدرت های عالم ایستاده است، اشاره کرد: امروز شاهد اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی و افول ابرقدرت های پوشالی هستیم که نتیجه مقاومت و زیر بار زور نرفتن است.
وی عزت و اقتدار ایران اسلامی را تحقق وعده الهی دانست و بیان کرد: امروز دشمنان انواع و اقسام توطئه های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی را مقابل ما اجرائی می کنند تا این عزت و اقتدار را خدشه دار کنند، اما تیرشان به سنگ می خورد.
آیت الله فلاحتی یکی از با اهمیت ترین شاخصه های عزت و اقتدار ملت ایران را ولایت فقیه دانست و متذکر شد: در سایه ولایت ۴۳ سال از عمر انقلاب را با سربلندی و پیروزی گذراندیم و زیر سایه ولایت زمینه ساز تمدن نوین اسلامی خواهیم شد و نباید با ولایت زاویه پیدا نماییم، برای اینکه نابودی حتمی است.
وی سرنوشت شوم منافقین را نتیجه ایستادن در مقابل نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: امروز به برکت جمهوری اسلامی همه دشمنان را به عقب راندیم و همانگونه که قرآن وعده داده، مومنان یاری و دشمنان دین خدا کیفر می شوند.
منبع:

1401/04/19
14:14:06
5.0 / 5
215
تگهای خبر: اقتصادی , رشت , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg