شمال برگ ShomalBarg.ir

شناسایی و اسکان افراد فاقد سرپناه شهر رشت

شناسایی و اسکان افراد فاقد سرپناه شهر رشت

از گیلان شهردار رشت اظهار داشت: در پی جابه جایی افرادی که سرپناه مناسبی در داخل شهر ندارند بیش از 20 نفر از این افراد شناسایی و در گرمخانه های آماده شده شهرداری رشت اسکان داده شدند.


امیرحسین علوی همزمان با تشدید بارش برف بازدید شبانه ای از مناطق پنجگانه سطح شهر، اکیپ های مستقر و روش اجرای عملیات مدیریت بحران با هدف پایش شرایط و نظم بخشی به اقدامات واحدهای ذیربط انجام داد و این بازدید تا بامداد امروز ادامه یافت.
وی به اطلاع رسانی برای جابه جایی افرادی که سرپناه مناسبی در داخل شهر ندارند اشاره نمود و اضافه کرد: با تلاش ۶ اکیپ فعال حدودا بیش از ۲۰ نفر از این افراد شناسایی و در گرمخانه های آماده شده شهرداری رشت اسکان داده شدند.
علوی اشاره کرد: از همه پرسنل که همزمان با شدت گرفتن بارش برف تا بامداد امروز بیدار بودند و تلاش کردند تا خللی در کارهای روزمره شهروندان ایجاد نشود، تقدیر می کنم.
شهردار رشت اظهار داشت: تا آن زمان که بارش برف ادامه داشته باشد، پرسنل شهرداری رشت نیز در سطح شهر حضور خواهند داشت و به خدمات رسانی خود ادامه خواهند داد.
علوی با اعلان اینکه در چند ماهه اخیر تمام ماشین آلات سازمان شهرداری بعد از گذشت چندین سال تعمیر و اورهال شدند، عنوان کرد: شهرداری رشت با تمرکزی که در سه ماه گذشته بر روی بهسازی ماشین آلات سنگین خود داشت، یک افزایش ۵۰ درصدی را در بخش تجهیزات این حوزه رقم زد. بطوریکه با یک اورهال تجمیعی امروز ماشین آلات مستهلک در سطح واحدهای مختلف شهرداری نداریم.
علوی اضافه کرد: با حمایتهای انجام شده همه مسئولان از شهرداری رشت، توانستیم پس از سالها در امر مدیریت بارش برف به یک آمادگی نسبی مناسب برسیم و این تلاش همچنان ادامه خواهد داشت.
شهردار رشت خط ارتباطی سامانه ۱۳۷ را پل ارتباطی بین شهرداری و شهروندان اعلام نمود و اظهار داشت: این سامانه در ساعات گذشته که با بارش برف مواجه بودیم به شکل شبانه روز فعال بود و پیامها و تماس های شهروندان را دریافت و مورد رسیدگی قرار داد.1400/10/27
23:54:39
5.0 / 5
390
تگهای خبر: تجهیزات , خدمات , دریا , رشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg