شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس اتاق اصناف بندر مرزی آستارا خبر داد

قطع ارائه خدمات اتاق اصناف آستارا به فاقدین کارت واکسن

قطع ارائه خدمات اتاق اصناف آستارا به فاقدین کارت واکسن

از گیلان رییس اتاق اصناف بندر مرزی آستارا اظهار داشت: ارائه خدمات اتاق اصناف آستارا به فاقدین کارت واکسن که از پنجم دی ماه 1400 مدارک خودرا به اتاق ارائه ندهند، قطع می شود.


حسین ابوالحسنی، در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: کلیه متصدیان واحدهای صنفی باید از تاریخ پنجم دی ماه ۱۴۰۰ کارت تزریق واکسن کرونا را برای درج در پرونده خود به اتاق اصناف تحویل دهند.
وی افزود: هیچ نوع خدماتی توسط اتاق به فاقدین کارت واکسن و صنوفی که کارت خودرا به اتاق تحویل ندهند، ارائه نخواهد شد.
ابوالحسنی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اطلاعیه اتاق اصناف ایران، اشاره کرد: به دنبال ورود سویه جدید اومیکرون کرونا به کشور و سرایت پذیری بسیار بالای آن، هرگونه کوتاهی در همت بالاتر و جدی تری در اجرای پروتکلهای بهداشتی وظیفه همگان است.
وی با اشاره به اینکه، جامعه اصناف با تلاش ها و همکاری ها، اقدامات مؤثر و پیگیری های مجدانه در اجرای صحیح ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا طی ۲۱ ماه اخیر، داشته است، اضافه کرد: انتظار می رود زیر مجموعه این اتاق همچنان با مسئولیت پذیری اجتماعی در رعایت پروتکلهای بهداشتی و افزایش آن به سطح بیش از ۹۰ درصد، سبب قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس در جامعه گردند.
رییس اتاق اصناف بندر مرزی آستارا در ادامه با اعلان اینکه هشدارهای مقامات بهداشتی برای جلوگیری از شکل گیری موج جدید شیوع ویروس کرونا صادر گردیده است، اشاره کرد: بمنظور حفظ سلامت آحاد مردم و خانواده اصناف و جلوگیری از خسارات جانی و مالی، بازرسان اتحادیه های صنفی به همراه بازرسان سایر دستگاهها نسبت به برخورد قانونی و عاجل با متخلفان اقدام خواهند کرد.
وی افزود: پس از تمامی واحدهای صنفی انتظار می رود تا با دقت و توجه بیشتری به استفاده از ماسک، شستشوی دست ها و حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از تجهیزات مناسب تهویه هوا بپردازند و در این راستا مروج اجرای پروتکلهای بهداشتی از طرف مشتریان و مراجعان به واحد صنفی خود نیز باشند.
ابوالحسنی، در آخر تاکید کرد: دریافت دوز سوم واکسن کرونا در کنار رعایت پروتکلهای بهداشتی زمینه کاهش آمار مبتلایان به بیماری کرونا و عدم تعطیلی واحدهای صنفی را فراهم می آورد.1400/10/10
12:10:00
5.0 / 5
345
تگهای خبر: آستارا , تجهیزات , خدمات , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg