فرمانده كل سپاه عنوان كرد

رو به زوال رفتن کشورهای غربی در مقابل جبهه مقاومت

رو به زوال رفتن کشورهای غربی در مقابل جبهه مقاومت

به گزارش شمال برگ از گیلان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به رو به زوال رفتن کشورهای غربی در مقابل جبهه مقاومت اظهار داشت: جمهوری اسلامی امروز در موقعیت رفیعی در جهان قرار دارد.


سردار سرلشکر حسین سلامی امشب در جلسه با بسیجیان گیلان در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه حضور در گیلان برای من یک افتخار بسیار بزرگ و پرارزش بوده است اظهار نمود: استان گیلان شهدای بسیار زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و وجود ۸۰۰۰ شهید نشان دهنده سند فداکاری نسبت به اسلام و ولایت است.
وی با تکیه بر ضرورت توجه به پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: تکلیف پاسداری از انقلاب بسیار مهم می باشد و باید از تمام لحظه برای تحقق این امر بهره برد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به برنامه استکبار برای به ذلت کشاندن نظام جمهوری اسلامی اضافه کرد: جمهوری اسلامی امروز در موقعیت رفیعی در جهان بوده و حوادث زیادی را پشت سر گذاشته است به صورتی که اگر این حوادث در هر کشوری به وجود می آمد نظام سیاسی آن کشور با فروپاشی مواجه می شد.
سلامی با اشاره به اینکه کشورهای غربی در ۴۳ گذشته انواع تحریم و مشکلات را برای مردم ایران بوجود آورده است، خاطرنشان کرد: در جنگ های جهانی اول و دوم بین دو طرف جنگ یک توازن برقرار بوده است ولی در ۴۳ سال قبل کشورهای غربی ضد ملت ایران تحریم های ظالمانه ای را اعمال کرده است.
وی یکی ضمن اشاره به رو زوال رفتن کشورهای غربی در مقابل جبهه مقاومت بیان نمود: دشمن مدام در نزوال قدرت بوده است و این به یک روال تبدیل گشته و ادامه دار است چونکه در ابتدا دشمن به فروپاشی نظام جمهوری اسلامی فکر می کرد و آنرا در دستور کار خود قرار داده و حتی از همه امکانات بهره جست ولی ملت ایران با تکیه به نیروی ایمان به موفقت رسیدند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا در بهترین نقطه نفوذ خود در جهان بوده است اظهار داشت: در نظام کفر هر کشوری که قوی تر است پیروز است ولی کشورهای مسلمانان با تکیه به نیروی ایمان خود در مقابل قدرت های برتر به پیروزی می رسند ازاین رو پیروزی انقلاب و خروج آمریکا از کشور به معنای واقعی بعثت بوده است.
سلامی ضمن اشاره به برنامه استکبار به منظور توطئه ضد ملت ایران و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی اضافه کرد: آمریکا در ۴۳ سال قبل در تمامی لحظه ها انواع جنگ ها را ضد ملت ایران آغاز و از همان ابتدا به دنبال خنثی سازی روحیه مقاومت و مبارزه با استکبار بوده است.
وی قدرت آمریکا را قدرتی پوشالی دانست و بیان نمود: مقام معظم رهبری در پیچیده ترین توطئه ها پرچم عدالت را درست گرفته و با تدبیر، ایمان، حکمت هیمنه این کشور با قدرت پوشالی را به شکست وا داشت.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پس از جنگ جهانی دوم قدرت آمریکا در جهان با کاهش روبرو شده است، خاطرنشان کرد: کشور مستکبر آمریکا به ظاهر شکست ناپذیر است ولی پس از جنگ جهانی دوم کشور آمریکا که به۴۰ درصد ثروت جهان را تولید می کرد حالا به ۲۰ درصد رسیده است.
سلامی ضمن اشاره به هزینه هفت هزار میلیارد تومانی آمریکا به منظور تشکیل اراضی قدرتمند در خاورمیانه بیان نمود: آمریکا هفت هزار میلیارد دلار برای ارتش خود هزینه کردند ولی با مقاومت مردم حالا این ارتش فرسوده شده و میزان بیکاری در کشور آمریکا درحال افزایش و کرونا همچنان در آن کشور ادامه دار است.
وی با ابراز خرسندی از خودکفایی جمهوری اسلامی در حوزه ساخت پالایشگاه در کشور اضافه کرد: تمام پالایشگاه های کشور پیش از انقلاب توسط کشورهای غربی ساخته می شد ولی حالا بزرگترین پالایشگاه نفت در کشور توسط سپاه ساخته شده و الان الگوی لیبرالیسم غربی شکست خورده است.
به گفته فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف آمریکا از اعمال تحریم به اغتشاش رساندن جامعه بوده است ولی جوانان انقلابی از تحریم فرصت ساخت و الان کشور در حوزه ساخت تونل، برق، انرژی هسته ای، نانو و پهباد و قدرت نظامی به پیشرفت های خوبی رسیده است.
سلامی با تکیه بر این که جمهوری اسلامی دارای جوانان نخبه و دانشمند بسیار خوبی در عرصه های مختلف است، بیان نمود: امروز پایگاه ها محور گسترش جهاد ضد کشورهای مستکبر بوده و بر این اساس تمامی پایگاه ها در جمهوری اسلامی باید از ظرفیت جوانان نخبه در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی کمک کنند.
منبع:

1400/08/21
13:34:25
5.0 / 5
131
تگهای خبر: تولید , گیلان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱