شمال برگ ShomalBarg.ir
سرآسیایی:

رفتار الهامی در حد لیگ برتر نبود و داور را تحت تاثیر قرار داد

رفتار الهامی در حد لیگ برتر نبود و داور را تحت تاثیر قرار داد

به گزارش شمال برگ مربی گل گهر اظهار داشت: اعتراضات سرمربی نساجی تمرکز تیم ما و نیمکت ما و حتی داور را به هم زد و تحت تاثیر قرار داد.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، مجتبی سرآسیایی بعد از تساوی یک بر یک گل گهر مقابل نساجی اظهار نمود: بازی سختی داشتیم اما سوار بر بازی بودیم و گل اول را زدیم و موضعیت های خیلی خوبی هم داشتیم اما استفاده نکردیم و این جریمه فوتبال است که بازی را برمی گرداند. تیمی که از موقعیت هایش استفاده نکند اساسا گل می خورد و این را در نیمه دوم به وضوح دیدیم اما مساله مهم اتفاقات کنار زمین بود و رفتار سرمربی حریف هم تمرکز تیم ما و نیمکت ما و هم داور را به هم زد و تحت تاثیر قرار داد.

او افزود: این رفتارها در حد لیگ برتر نیست و این مساله حتی خود گل گهر را هم جریمه کرده است. ما هفته هاست امیر قلعه نویی را به خاطر انتقادات ساده داوری نداریم اما اعتراضات بسیار سنگین کنار زمین را امروز دیدیم. تیم ما حاکم بر بازی بود و موقعیت های زیادی را ایجاد می کرد اما این اتفاق همه چیز را تحت تاثیر قرار داد و شرایط را عوض کرد. با این وجود بچه های ما به خودشان آمدند و باردیگر موقعیت سازی کردند اما این اعتراضات تاثیر زیادی روی ما داشت و حتی روی روند داوری هم موثر بود. باید به این مساله ورود شود تا چنین اتفاقاتی تکرار نشود.

مربی گل گهر با اشاره به اینکه تیمش می توانست با گل های زیادی برنده این بازی باشد، اظهار داشت: متاسفانه روی یک غفلت گل خوردیم و باید کار نماییم تا شرایطمان را بهتر از قبل نماییم. ما مهاجمان خوبی داریم و موقعیت سازی می نماییم اما باتوجه به سیستم مان دیگر بازیکنان بیشتر از مهاجمان صاجب موقعیت می شوند و بنا بر این کمتر می بینیم که مهاجمانمان گلزنی کنند. با این وجود اساسا بیشتر کار می نماییم و اگر نیاز باشد مهاجم هم جذب می نماییم.

او درباره عملکرد داوری اظهار داشت: در یک صحنه به پشت پای بازیکن ما زدند اما این ها اتفاقات ساده فوتبال است و نباید زیاد به آن پرداخته شود. کسی که حاکم بر بازی است داور مسابقه است و با توجه به این که ممکنست به ضرر ما تمام شود اما داور بازی برای ما قابل احترام است. ما باید خودمان بازی را تمام نماییم تا به اما و اگر نکشد. حسرت این دو تیم امتیاز برای ما خواهد ماند.

به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، امیر قلعه نویی، سرمربی گل گهر به سبب محرومیت نمی توانست در نشست خبری شرکت نماید.

منبع:

1400/08/11
22:58:53
5.0 / 5
599
تگهای خبر: زمین , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg