شمال برگ ShomalBarg.ir
گل محمدی:

دلمان برای هواداران تنگ شده است

دلمان برای هواداران تنگ شده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که در ایران هم ˮمثل همه کشورهاˮ بازی های فوتبال با تماشاگر اجرا شود.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر نساجی مازندران در هفته دوم لیگ برتر اظهار نمود: دوست داشتیم در بازی اولی که میزبان هستیم، در حضور هواداران می بود. هواداران پرسپولیس همیشه گرمابخش بازی های ما بودند و دلمان برای تشویق های آنها تنگ شده است. امیدوار هستم مثل همه کشورها بازی ها با تماشاگر اجرا شود. می توانست زودتر این اتفاق رخ بدهد اما با تصمیم گیری های اشتباه خودمان این اتقاق رخ نداد.

وی اضافه کرد: بازی مهمی در پیش داریم و بازی های حساس و سختی پیش روی ماست. ما به همه بازی های لیگ برتر بعنوان یک فینال نگاه می نماییم. ۳۰ بازی است و ۳۰ فینال در پیش داریم. این دومین فینال ماست. نساجی هم تیمی خوب و با انسجامی نشان داده و فوتبال خوبی ارئه می دهد. فردا اساسا گرفتن سه امتیاز و انجام بازی خوب برای ما اصل است و امیدوار هستم بتوانیم به این خواسته خودمان برسیم.

گل محمدی در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص اینکه چرا تیمش در نیمه نخست دیدار قبلی برابر فولاد عملکرد خوبی نداشت، اظهار داشت: اساسا در بازی قبلی مشکلاتی داشتیم چون بازی در عربستان هم از نظر فیزیکی و هم شرایط دیگر برای ما سخت بود و باتوجه به نتیجه از نظر روحی به هم ریخته بودیم. ضمن این که مشکلات داخلی هم داریم که نمی خواهم درباره آن صحبت کنم اما قبول دارم در نیمه نخست بازی قبل خوب نبودیم. البته فرصتی هم به حریف ندادیم. با این وجود در نیمه دوم خوب بودیم و باید همان عملکردمان در نیمه دوم بازی با فولاد را در شروع همه بازی ها به نمایش بگذاریم. اساسا بازی هجومی از تیم ما می بینید و فوتبال همیشگی خودمان را ارائه خواهیم کرد.

او درباره صحبت های ساکت الهامی درباره خودش هم اظهار داشت: آقای الهامی نسبت به من لطف داشتند و باتوجه به نتایج و ثبات خوبی که پرسپولیس داشته است، هر سال ما می توانیم خودمان را بعنوان مدعی قهرمانی معرفی نماییم. باتوجه به نسل خوبی که در بازیکنان ما وجود دارد و ذهنیت آنها و شرایط بازی ها همیشه پرسپولیس می تواند خودش را بعنوان مدعی معرفی نماید. ساکت الهامی هم باتوجه به مشکلاتی که داشتند توانست تیم خوبی را آماده کند و امیدوار هستم فردا شاهد بازی خوبی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص این که مشخص نبودن تکلیف مدیرعامل پرسپولیس چه تاثیری روی تیمش گذاشته است؟ اظهار داشت: اساسا بلاتکلیفی برای تیمی مثل پرسپولیس خوب نیست و در شأن و جایگاه پرسپولیس که پرهوادار ترین تیم آسیاست نیست که تکلیف مدیرعامل و هیات مدیره اش مشخص نباشد. از وزیر محترم ورزش درخواست داریم که تیم ما را از بلاتکلیفی دربیاورد. از وقتی آقای صدری آمد زحمات زیادی کشید و در روزهایی که مشکلات زیادی داشتیم خیلی کمک کردند و الان به شرایط تیم واقف هستند و مشکلات تیم را می دانند و امیدوار هستم در نهایت تصمیمات خوبی گرفته شود و به نفع پرسپولیس باشد. در وضعیت فعلی آقای صدری واقعا تنهاست و تنهایی هم کار کردن دشوار است. این حق هواداران است و خواسته زیادی هم نیست و فقط می خواهیم چارت سازمانی باشگاه مشخص باشد.

او درباره این که آیا پرسپولیس می خواهد بازیکنی چون کاوه رضایی را جذب نماید اظهار داشت: هر زمانی پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه باز شد، چند گزینه برای جذب داریم اما منتظر هستیم که پنجره باز شود و هنوز این اتفاق رخ نداده است. شرایطی هم که برای جذب بازیکن خارجی گذاشته اند واقعا دشوار است. تیمی که می خواهد مدعی قهرمانی در آسیا باشد به بازیکنان باکیفیت نیاز دارد. ما تیم خوبی هستیم و همه تیم ما ستاره هستند اما جذب بازیکن خارجی باکیفیت می تواند به تیم کمک نماید. به آقای صدری هم گفتم که هرچه سریعتر پنجره را باز کنند چون اگر تاریخ نقل وانتقالات تمام شود باید به سمت بازیکنان آزاد برویم که واقعا جذب آنها دشوار است. امیدوار هستم پنجره باشگاه باز شود تا گزینه های خودمان را بررسی نماییم.

گل محمدی درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس به بازی کردن سپاهان در اهواز بجای مسجدسلیمان هم اظهار داشت: روی صحبت ما با سپاهان نبود. روی صحبت ما با مسئولان برگزار کننده است چون شرایط سفر به مسجدسلیمان و گرفتن هتل واقعا دشوار است. مسجدسلیمان از شهرهایی است که از یک هفته قبل برنامه ریزی می نماییم که چطور به آنجا برسیم. وقتی از دو بازی لیگ یکی لغو و دیگری در شهر دیگری برگزار می شود، جای سوال دارد و علامت سوال های زیادی در ذهن ها ایجاد می شود. فدراسیون و سازمان لیگ باید نسبت به این مساله حساس تر باشند چون لیگ با کیفیتی داریم و داشتن برنامه خوب می تواند به کیفیت لیگ کمک نماید. این درخواست زیادی نیست چون همه تیم ها دوست دارند در وضعیت برابر مقابل یکدیگر قرار بگیرند. امیدوار هستم این برابری و مساوات برای همه تیم ها برقرار شود.

او در آخر درباره حضور کریم باقری و مهرداد خانبان در تیم ملی هم اظهار داشت: دوست داریم بین تیم ملی و پرسپولیس تعامل باشد و بیشترین کمک را به تیم ملی، پرسپولیس انجام داده است. حتی آقای باقری و خانبان بعنوان مربی در تیم ملی هستند. با توجه به این که ما تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بودیم انتظار تعامل بیشتری داشتم اما متاسفانه هیچ تعاملی صورت نگرفت و حتی بازیکنانی که دادیم، خیلی آماده برنگشتند. یکی خسته بود و دو بازیکن هم در وضعیت بازی نبودند. ما از این بابت ضرر کردیم اما همیشه گفتیم اولویت ما تیم ملی است. حضور باقری و خانبان در تیم ملی هم بستگی به خودشان دارد چون من دستشان را باز گذاشتم تا خودشان تصمیم بگیرند. خیلی خوب است که این تعامل دو طرفه باشد.
1400/08/04
22:13:01
5.0 / 5
623
تگهای خبر: سفر , كیفیت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg