شمال برگ ShomalBarg.ir
شریعتی:

برای اداره کشور به ترکیب مدیران جوان و تجربه مدیران با سابقه نیازمندیم

برای اداره کشور به ترکیب مدیران جوان و تجربه مدیران با سابقه نیازمندیم

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما باید با استفاده از تجربه های تلخ و شیرین افراد با سابقه و ایده ها و شناخت های مدیران جوان، برنامه ریزی دقیقی برای حل مشکلات داشته باشیم.


غلامرضا شریعتی در گفت و گو با ایسنا، با تکیه بر لزوم استفاده از نیروهای جوان که با دغدغه های جوانان آشنا هستند، بیان نمود: حقیقت این است که ما برای اداره کشور هم به مدیران جوان که با دغدغه های جوانان جامعه آشنا هستند، محتاج هستیم و هم به افراد باتجربه که تجربه کار اجرایی دارند نیاز داریم. مقام معظم رهبری هم به تلفیقی از این دو قشر برای اداره کشور تاکید دارند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: مدیران جوان بطور قطع با دغدغه های جوانان در حوزه اشتغال، مسکن و ازدواج آشنایی دارند و می توانند برای تحقق مطالبات این قشر گام های خوبی بردارند. در عین حال مدیران جوان لازم است که از تجربه های افراد دارای سابقه برای پیشگیری از تکرار خطاها استفاده کنند.
نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: ما از مدیران جوان انتظار داریم حالا که فرصت خدمت به مردم برای آنان مهیا شده، حتما در کنار ایده ها و شناخت های خود، از تجربه های تلخ و شیرین افراد دارای سابقه استفاده کنند.
این عضو هیات رئیسه فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: تجربه های تلخ افراد با سابقه می تواند باعث عبرت شود و جوانی که مدیر شده است با شنیدن این تجارب دیگر راه خطا را طی نمی کند و فرصت ها را از دست نخواهد داد. ما باید با استفاده از تجربه های تلخ و شیرین افراد با سابقه و ایده ها و شناخت مدیران جوان از مسائل و دغدغه های جامعه، برنامه ریزی دقیقی برای حل مشکلات داشته باشیم.
شریعتی در انتها اضافه کرد: امروز جوانان جامعه درگیر گره های مختلفی در حوزه معیشت، اشتغال، مسکن و ازدواج هستند که برای گره گشایی از این مشکلات به تلفیقی از شناخت مدیران جوان و تجربه مدیران با سابقه، نیازمند هستیم.1400/08/03
10:03:46
5.0 / 5
570
تگهای خبر: مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg