شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده دانشكده هوانیروز ارتش خبر داد

تجهیز بخش ICU بیمارستان فومن توسط ارتش

تجهیز بخش ICU بیمارستان فومن توسط ارتش

از گیلان فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش، از تکمیل و تجهیز بخش آی. سی. یوی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن با اعتبار ۲۰۰ میلیاردریالی اطلاع داد و تصریح کرد: این پروژه با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.


سرهنگ خلبان ولی رحمانی، مجری طرح های محرومیت زدایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش در حاشیه سفر دو روزه به گیلان جهت بازدید از طرح های در دست اجرای ارتش در استان، ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در روزهای انتشار کرونا توسط ارتش، اظهار نمود: ارتش جمهوری اسلامی ایران برپایه فرمایش فرمانده معظم کل قوا و ابلاغ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی به فرمانده نیروی زمینی ارتش، اقدامات ویژه ای را در سرتاسر کشور خاصه در پیک پنجم کرونا انجام داد.
وی با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی طی دو ماهه گذشته هشت بیمارستان دائمی تنفسی را در زاهدان، خاش، رشت، قم و... راه اندازی کرده است، اضافه کرد: در آینده نزدیک بیمارستان دائمی تنفسی را در اصفهان افتتاح خواهیم کرد.
فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش از ساخت مسکن برای خانواده شهید شاکری در روستای آبرود فومن اطلاع داد و تصریح کرد: تکمیل و تجهیز بخش آی. سی. یوی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن با اعتبار ۲۰۰ میلیاردریالی با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.
رحمانی، همینطور از همکاری سپاه جهت راه اندازی ۱۰ واحد مسکن محرومین در استان گیلان اطلاع داد و اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در جهت محرومیت زدایی به ساخت مصلاها و مساجد و خانه های بهداشت کمک می کند.
وی رفع مشکل آب و برق و ایجاد آب شیرین کن در روستاهای خاش را از دیگر اقدامات ویژه نیروی زمینی ارتش دانست و خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس شاهد افتتاح بخش قابل توجهی از پروژه های محرومیت زدایی ارتش در سرتاسر کشور خواهیم بود.
مجری طرح های محرومیت زدایی ارتش، با اشاره به اینکه صداقت، وفاداری، خدمتگزاری، اخلاق مداری و مردمی بودن ارتش برای ملت ایران محرز است، اظهار نمود: به شعار «ارتش فدای ملت» پایبند هستیم و در لباس سربازی عاشقانه انجام وظیفه می کنیم.
وی از راه اندازی مراکز شبانه روزی واکسیناسیون در چندین نقطه تهران و اصفهان توسط ارتش اطلاع داد و تصریح کرد: مراکز واکسیناسیون ارتش به فعالیت خود ادامه خواهند داد و کلیه سربازان هم واکسن را دریافت می کنند.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش علاوه بر بازدید از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در فومن، از بیمارستان مجهز دائمی تنفسی رشت هم بازدید کرد.1400/06/26
14:17:27
5.0 / 5
718
تگهای خبر: دریا , رشت , زمین , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg