شمال برگ ShomalBarg.ir

پیش بینی ۳ سناریو برای بازگشایی مدارس در مازندران

پیش بینی ۳ سناریو برای بازگشایی مدارس در مازندران

شمال برگ: مازندران معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران از پیش بینی 3 سناریو برای بازگشایی مدارس در این استان آگاهی داد.علی سهرابی در نشست فصلی مدیران مدارس ابتدایی شهرستان بهشهر با اشاره به اینکه همه احتمالات برای بازگشایی مدارس در نظر گرفته شده است، اظهار نمود: احتمال نخست برگزاری مدارس و آموزش ها بصورت حضوری و با شرایط عادی است و تلاش اصلی بر اجرای همین حالت است. البته این حالت دارای شرایط و الزاماتی نظیر واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان است.

وی اضافه کرد: احتمال دوم این است که سناریوی ترکیبی را اجرائی نماییم به این معنا که رویکرد های حضوری را با رویکرد های مجازی ترکیب نماییم.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران افزود: سناریوی سوم برگزاری غیرحضوری مدارس بصورت کامل است که البته احتمال آن هم وجود دارد.

سهرابی با اشاره به نقش پذیری و الگوبرداری ویژه دانش آموزان و نقش آن در پروسه آموزش اضافه کرد: کرونا سبب شده ظرفیت های تعلیم و تربیت حضوری از سبد تدریس معلمان ساعی ما بیرون رود.

استفاده از تجربیات فرهنگیان فرهیخته و توجه به اندوخته های معلمان پیشکسوت نکته آخری بود که این مقام مسئول بر آن اصرار کرد.

منبع:

1400/06/23
22:17:53
5.0 / 5
694
تگهای خبر: آموزش , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg