شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد

بازداشت کلاهبردار ۹۰۰ میلیاردی

بازداشت کلاهبردار ۹۰۰ میلیاردی

مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 900 میلیاردریالی در شهرستان ˮمحمود آبادˮ آگاهی داد.مرتضی میرزایی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی مراجعه فردی به مرجع انتظامی و قضائی شهرستان "محمودآباد"، در خصوص کلاهبرداری ۹۰۰ میلیاردریالی از وی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات و بررسی های به عمل آمده کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، مال باخته که برای مدتی طولانی در مسافرت خارج از کشور بوده برای انجام امور اداری و تجاری، کلیه اموال و دارایی های خودرا به فردی که راننده و مورد اعتماد وی بوده، واگذار کرده است.
فرمانده انتظامی استان مازندران اشاره کرد: فرد مورد اعتماد شاکی که متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری است با سو استفاده از این اعتماد بعد از فروش اموال و دارایی های شاکی، مبادرت به سرمایه گذاری در امر خرید و فروش بیش از ۳ هراز تن برنج و کسب مال نامشروع می کند.
میرزایی اضافه کرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری را که در ییلاقات یکی از شهرستان های همجوار مخفی شده بود، شناسایی نمودند.
وی اشاره کرد: با هماهنگی قضائی این فرد در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد و در تحقیقات به عمل آمده به ۹۰۰ میلیاردریال کلاهبرداری اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان مازندران اظهار داشت: متهم بعد از تشکیل پرونده و با قرار قانونی صادره از مرجع قضائی روانه زندان شد.
1400/06/11
10:43:08
5.0 / 5
967
تگهای خبر: خرید , دریا , فروش , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg