شمال برگ ShomalBarg.ir

ممانعت پلیس از تردد 13 گروه گردشگری فاقد مجوز در گیلان

ممانعت پلیس از تردد 13 گروه گردشگری فاقد مجوز در گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان جانشین فرمانده انتظامی گیلان از برخورد با گروه های گردشگری فاقد مجوز در دو روز پایانی هفته گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: در این راستا از تردد ۱۳ گروه گردشگری فاقد مجوز جلوگیری و هفت دستگاه خودرو متخلف و هنجارشکن هم توقیف شد.


سرهنگ حسین حسن پور در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در جهت ساماندهی گروه های گردشگری فاقد مجوز و همینطور نارضایتی مردم در خصوص برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط عده ای از جوانان که در ساعات پایانی شب با حرکاتی نمایشی و مخاطره آمیز نسبت به برهم زدن نظم عمومی در شهرستان رشت اقدام می کردند، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دو روز پایانی هفته گذشته اجرا شد.
وی برخورد با تورهای گردشگری و ورزشی فاقد مجوز را از فعالیتهای نیروی انتظامی برای ساماندهی آنها اعلام نمود و اظهار داشت: در دو روز گذشته با بکارگیری ۱۷ تیم پلیس از تردد ۱۳ گروه گردشگری فاقد مجوز در چارچوب دو دستگاه اتوبوس و ۱۰ دستگاه مینی بوس شامل ۳۳۶ نفر در سطح استان جلوگیری شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان همینطور از توقیف ۷ دستگاه خودرو متخلف، هنجارشکن و مخل آرامش و آسایش مردم در شهرستان رشت و انتقال آنها به پارکینگ اطلاع داد و اضافه کرد: در این رابطه ۲۴۶ دستگاه خودرو متخلف اعمال قانون، برای مالکان ۴۹۶ دستگاه اتومبیل پیامک ارشادی ارسال و سه نفر دستگیر شدند.
این مقام انتظامی تأمین امنیت گردشگران و مسافران و همینطور حراست از مبانی اعتقادی و فرهنگ غنی ایران اسلامی را از اولویت های نیروی انتظامی قلمداد کرد و اضافه کرد: طرح برخورد با تخلفات حادثه ساز و مخاطره آمیز، خودرو های هنجارشکن و تورهای گردشگری و ورزشی فاقد مجوز به صورت مستمر در دستورکار پلیس گیلان قرار دارد.
سرهنگ حسن پور از مردم خواست با عنایت به انتشار کرونا از تردد و اجتماع تحت عنوان گروه های گردشگری و ورزشی پرهیز کنند.
منبع:

1400/05/23
21:57:49
5.0 / 5
665
تگهای خبر: خودرو , رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg