شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد

رشد بیش از ۹ درصدی حمل كالاهای اساسی از گیلان

رشد بیش از ۹ درصدی حمل كالاهای اساسی از گیلان

از گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از افزایش 9.9 درصدی سفر کالای اساسی از استان آگاهی داد و بیان کرد: همین طور در تناژ کالاهای اساسی 9.4 درصد رشد داشتیم.


فریرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، به ارائه گزارشی از وضعیت حمل و نقل کالا از استان گیلان پرداخت و اظهار نمود: در سه ماهه نخست امسال ۱۷۳ هزار و ۸۳۴ سفر با تناژ دو میلیون و ۵۹۷ هزار و ۵۶۷ تن از استان جابجا شده است.
وی از افزایش شش درصدی در تعداد سفر و افزایش چهار درصدی در میزان تناژ نسبت به زمان مشابه سال قبل آگاهی داد و افزود: تنها در خردادماه امسال ۶۰ هزار و ۴۱۸ سفر با تناژ ۸۸۲ هزار و ۹۳۵ تن داشتیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با اعلان اینکه در سه ماهه نخست امسال ۱۳ هزار و ۳۴۸ بارنامه از استان داشتیم، اشاره کرد: وزن کالاهای اساسی حمل شده از استان ۳۰۵ هزار و ۵۸۹ تن بوده است.
مرادی، از افزایش ۹.۹ درصدی سفر کالای اساسی از استان آگاهی داد و بیان کرد: همین طور در تناژ کالاهای اساسی ۹.۴ درصد رشد داشتیم.
وی با اعلان اینکه کالاهای مذکور توسط ۱۶۱ شرکت و موسسه حمل کالا جابجا شده است، اظهار داشت: ناوگان حمل و نقل کالا در استان گیلان متشکل از ۵۶۸۸ دستگاه کامیون و ۸۸۰۶ راننده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، حمل کالاهای اساسی مردم را یکی از اولویت های این اداره کل دانست و تصریح کرد: تنها در خردادماه امسال بیش از ۹۰۰۰ تن کالای اساسی نیز از بندر امام خمینی(ره) به استان گیلان حمل شده است.1400/04/24
12:15:17
5.0 / 5
1060
تگهای خبر: حمل و نقل , سفر , شركت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg