شمال برگ ShomalBarg.ir
تارتار:

آه ما پشت كسانی است كه حكم بازی با سایپا را صادر كردند

آه ما پشت كسانی است كه حكم بازی با سایپا را صادر كردند

سرمربی تیم فوتبال پیکان از ˮکسانی که حکم بازی با سایپا را صادر کردند، ˮ به شدت انتقاد نمود.به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، مهدی تارتار بعد از پیروزی تیمش برابر نساجی مازندران، اظهار نمود: درباره بازی باید بگویم، با عنایت به فرصت کمی که داشتیم، بازیکنان ما خسته بودند و تلاش کردیم از بازیکنان جوان استفاده نماییم. اگر بازی را ببینید، ۸ بازیکن آکادمی ما در ترکیب اولیه ما حضور داشتند و خوب کار کردند. از نظر فنی، ضمن احترام به تیم نساجی، ما کمترین حق ما برد یک بر صفر بود. دو بار به تیر زدیم و چند فرصت خوب داشتیم. به غیر از شروع بازی، به حریف فرصت ندادیم. ما به حقمان رسیدیم و سه امتیاز حق ما بود.

وی اضافه کرد: درباره حکم بازی با سایپا که صادر نمی گردد، می خواهم صحبت کنم. برای بعضی از افراد سفارش دارم. افرادی که دست و پا می زنند تیمشان را نگه دارند، باید بدانند بار کج به منزل نمی رسد. اگر خدا نخواهد، برگی از درخت نمی افتد. به آنها سفارش می کنم بارشان را صاف بگذارند. این که شما بیرون زمین به دنبال سه امتیاز بگردید، مطمئن باشید، آه و ناله خیلی ها پشت تیم و افرادی که حکم صادر می کنند است. آقایانی که حکم صادر کردید، آه و ناله من و خانواده ام و تیمم پشت این حکم است. بازیکن ما تأثیر در نتیجه نداشته است. نفس عمل مهم می باشد. آقایان می گویند فکر کنید کسی دزدی کرده است، آخر دزدی کجا و این که دو دقیقه اشتباهی وارد زمین شده است، کجا؟ این چه قیاسی است؟ انصاف و عدالت کجاست؟ هم اکنون اشک و آه مردم مازندران و مردم اصفهان پشت کسی که این حکم را صادر کرده است. مگر راحت است که سه امتیاز و سه گل مثبت به حریف بدهید؟ این انصاف نیست. تیم ما باید هشتم باشد اما هم اکنون برای بقا می جنگیم.

او همینطور اظهار داشت: درباره کادر فنی نساجی و شخص ساکت الهامی صادقانه بگویم. روزی که ساکت تیم را در اختیار گرفت، بعنوان مربی با تجربه گفتم چطور جرات کرد. تیم شرایط بحرانی داشت و با ۹ امتیاز کاری کرد تیم به بالای جدول بیاید. ساکت الهامی کاری کرد که مربیان بزرگ دنیا هم نمی توانستند این کار را با نساجی انجام دهند. امیدوارم عدالت در فوتبال حاکم شود و حق به حقدار برسد و حق هیچ مسلمانی تضعیف نشود و بدانند آه ناله ما پشت کسانی است که حکم داده اند.

تارتار افزود: به تیم نساجی احترام می گذارم. ما دور برگشت مسابقات را خوب شروع کردیم و روند خوبی را طی کردیم. ما آنقدر خوب بازی کردیم که اجازه ندادیم نساجی اقتدار همیشگی را داشته باشد.

منبع:

1400/04/11
16:36:10
5.0 / 5
998
تگهای خبر: زمین , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg