شمالبرگ ShomalBarg.ir
سرپرست پلیس راه استان مازندران:

محور هراز مسدود می شود

محور هراز مسدود می شود

به گزارش شمال برگ مازندران سرپرست پلیس راه استان مازندران اظهار داشت: محور هراز مسدود می شود.هادی عبادی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به این که تمامی محورهای استان باز و ترافیکی عادی و روان است، اظهار نمود: وضعیت جوی در استان آفتابی است و مشکل ترافیکی خاصی نداریم.

وی از مسدود شدن محور هراز در ایام یک شنبه و دوشنبه ۱۳ و ۱۴ تیر، از ساعت ۸ بامداد تا ۵ بعدازظهر اطلاع داد و اظهار داشت: در کیلومتر ۲۵ تا ۹۵ محور هراز به علت تعمیرات روشنایی، تونل های وانا، تکاوران و زیار باغ این محور مسدود بوده و محور جایگزین برای تردد چالوس و سوادکوه است.

سرپرست پلیس راه استان مازندران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته تابحال یک هزارو ۲۰۴ خودرو جریمه شده و با دوربین هم ۱۵۵خودرو نیزبازگشت داده شدند.

عبادی اضافه کرد: از آغاز سال ۱۴۰۰، ۳۶ هزارو ۷۱۹ دستگاه خودرو اعمال قانون کرونایی شده و ۱۲ هزارو ۴۶۱ دستگاه خودرو هم به مبدا بازگردانده شدند.

سرپرست پلیس راه استان مازندران ضمن اشاره به این که جز محدودیت های کرونایی محدودیت دیگری تا آخر هفته نخواهیم داشت، تصریح کرد: محدودیت های پلاک های غیر بومی برای شهرهای نارنجی
قایمشهر، بابل، آمل برقرار است و کسانی که مجوز ندارند مبادرت به سفر نکنند.

عبادی، مخدوش کردن پلاک خودروها را جرم عنوان و تصریح کرد: در حوزه شهر و راه پلاک مخدوش اعمال قانون شده و همینطور جرم نیزمحسوب می شود و در این راستا رانندگان متخلف به دستگاه قضا معرفی می گردند.

وی اظهار داشت: تا کنون ۲۴۷ خودرود به علت پلاک ناخوانا جریمه شدند.

منبع:

1400/04/10
22:52:43
5.0 / 5
1042
تگهای خبر: چالوس , خودرو , سفر , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg