شمال برگ ShomalBarg.ir
جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

كشف 66 تجهیزات تولید ارز دیجیتال در بهشهر

كشف 66 تجهیزات تولید ارز دیجیتال در بهشهر

مازندران جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۶۶ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال به ارزش ۲۰ میلیاردریال در شهرستان بهشهر اطلاع داد.سیدموسی حسینی بیان نمود: به منظور پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید مبارزه با قاچاق بعنوان یکی از مهم ترین اولویت های ماموریتی، در دستور کار قرار گرفت.
وی، اضافه کرد: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی آن شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ نفر از مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: متهمان که با مقاصد سودجویانه مبادرت به نصب دستگاههای تولید ارز دیجیتال در یک واحد مسکونی کرده بودند شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه اظهارکرد: بعد از هماهنگی های قضائی ماموران در بازدید از محل مورد نظر ۶۶ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال به ارزشی بالغ بر ۲۰ میلیاردریال کشف کردند.
حسینی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در پشتیبانی از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است، اظهار داشت: پدیده قاچاق و هرگونه فعالیتهای اقتصادی غیر قانونی باعث اختلال در نظام اقتصادی کشور است.
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در انتها ضمن اشاره به اینکه خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی سبب اختلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری است، اخطار داد: مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هرگونه ناامنی در جامعه با پلیس همکاری کنند.

منبع:

1400/04/06
11:10:55
5.0 / 5
998
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg