شمال برگ ShomalBarg.ir
فرماندار فومن خبر داد

مشاركت ۷۳ درصدی مردم شهرستان فومن در انتخابات

مشاركت ۷۳ درصدی مردم شهرستان فومن در انتخابات

از گیلان فرماندار فومن، از مشارکت 73 درصدی واجدین شرایط شهرستان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آگاهی داد و اشاره کرد: در انتخابات ریاست جمهوری نیز شاهد مشارکت 73 درصدی بودیم.


محمدرضا محسنی در جمع خبرنگاران، ضمن قدردانی از حضور پرشکوه گیلانیان خصوصاً مردم شهرستان فومن در انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار نمود: حقیقتا شاهد درصد بالایی از مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بودم.
وی با اشاره به دشمنی های معاندین انقلاب اسلامی برای ایجاد دلسردی و یاس در مردم و کاهش حضور ملت در پای صندوق های رای، اضافه کرد: مردم علی رغم مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه، حضوری بی نظیر را در عرصه با اهمیت ترین رویداد سیاسی و اجتماعی کشور رقم زدند.
فرماندار فومن، با اعلان اینکه ملت ایران به تعبیر رهبر انقلاب ۲۸ خرداد را تبدیل به جشن ملی کردند، اظهار داشت: مردم همه آمدند و به مفهوم واقعی کلمه با مشارکت حداکثری به رهبرشان لبیک گفتند.
محسنی، با اشاره به برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی بر طبق جدول زمان بندی ستاد انتخابات، عنوان کرد: ۱۷۰۰ نفر از عوامل اجرائی و نظارتی و بازرسی و امنیتی و انتظامی و اطلاعاتی مدیریت و هماهنگی انتخابات را در شهرستان انجام دادند.
وی از مشارکت ۷۳ درصدی واجدین شرایط شهرستان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آگاهی داد و اشاره کرد: در انتخابات ریاست جمهوری نیز شاهد مشارکت ۷۳.۸ درصدی بودیم.
فرماندار فومن، با اعلان اینکه حجت الاسلام ابراهیم رئیسی با ۴۸۲۳ رای بعنوان نفر اول در انتخابات ریاست جمهوری شهرستان انتخاب شده است، اظهار داشت: اعضای شورای شهر فومن، ماکلوان و ماسوله نیز مشخص شده اند که پس از تایید هیئت نظارت اعلام خواهد شد.1400/03/29
19:20:18
5.0 / 5
946
تگهای خبر: اقتصادی , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg