شمال برگ ShomalBarg.ir
انتخابات ۱۴۰۰، دبیر ستاد انتخابات گیلان:

بیش از واجدین شرایط رای تعرفه در اختیار شعب قرار گرفته است

بیش از واجدین شرایط رای تعرفه در اختیار شعب قرار گرفته است

به گزارش شمال برگ از گیلان دبیر ستاد انتخابات گیلان با تاکید بر این که اساسا تعرفه های ما بیش از واجدین شرایط رای و نیاز مربوط به هر شهرستان است، اظهار داشت: همکاران ما بصورت مستمر با فرمانداری ها ارتباط دارند و هر زمان کمبود تعرفه داشته باشیم، حتما توزیع می شود.


مجید هاشم پور در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اطلاع رسانی انتخابات استان، اظهار نمود: برای نخستین بار در این دوره از انتخابات با هماهنگی ستاد انتخابات، از ساعت ۷ بامداد شروع شد. همه عوامل اجرائی در دقایق اولیه در شعب حاضر شدند.
دبیر ستاد انتخابات گیلان با اشاره به استقبال پرشور مردم گیلان در انتخابات، اضافه کرد: نهایت تلاش ها صورت گرفت تا بدون کوچکترین مشکلی پروسه رای گیری انجام گیرد.
وی افزود: امسال شرایط ویژه ای در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تهیه و توزیع اقلام و تجهیزات بهداشتی بیی فرمانداری های استان داشتیم، در شعب پیش از ستاندن رای ضدعفونی و گندزدایی انجام گرفت؛ مواد ضدعفونی و ماسک در اختیار عوامل اجرائی شعب برای مراجعان در نظر گرفته شد.
هاشم پور اشاره کرد: یکی از موضوعات مهم این است که متناسب با میزان واجدین شرایط رای در زمینه های انتخابیه و همین طور برآوردی که از ادوار قبل تر انتخابات ها داشتیم تعرفه ها و اقلام توزیع شد.
دبیر ستاد انتخابات گیلان بیان کرد: حسب پایش سامانه جامع انتخابات، تعرفه رای در شهرستان ها هم در زمینه ریاست جمهوری و هم انتخابات شوراها و هم میان دوره ای مجلس به تعداد کافی وجود دارد و به صورتی همکاران در شعب ستاندن رای انجام خدمت هستند.
وی با اشاره به این که برمبنای آخرین اطاعیه ستاد انتخابات وزارت کشور تمدید دو ساعته داشتیم و الان منتظر اطلاعیه بعدی تمدید ساعت هستیم، اشاره کرد: تعرفه برگ رای به اندازه کافی با هماهنگی هیات نظارت بر انتخابات در شهرستان ها تقسیم و توزیع شده است.
وی با تاکید بر این که اساسا تعرفه های ما بیش از واجدین شرایط رای و نیاز مربوط به هر شهرستان است، اظهار داشت: همکاران ما بصورت مستمر با فرمانداری ها ارتباط دارند و هر زمان کمبود تعرفه داشته باشیم، حتما توزیع می شود.
هاشم پور بیان کرد: طی تفاهم نامه ای که بین بین ستاد اجرائی انتخابات و هیات نظارت برای آرامش بخشی تعرفه هایی که به صورتی برای شورای شهرهای ۷ نفره بوده قابلیت استفاده در انتخابات شورای شهرهای ۵ نفره نیز دارد.
منبع:

1400/03/29
11:24:54
5.0 / 5
1038
تگهای خبر: تجهیزات , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg