شمال برگ ShomalBarg.ir
فرماندار نوشهر مطرح كرد

كاهش مشاركت، سناریوی دشمنان جمهوری اسلامی

كاهش مشاركت، سناریوی دشمنان جمهوری اسلامی

مازندران فرماندار نوشهر اظهار داشت: سناریویی که هم اکنون معاندان نظام بر ضد کشور ما طراحی نموده اند کاهش مشارکت است و به این مورد خوشبین هستند بنابراین چند مولفه همچون معیشت را در دستور کار قرار دادند.سعید یزدانی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به آماده بودن شهرستان نوشهر جهت برگزاری یک انتخابات پرشور و سالم، اظهارکرد: با عنایت به شرایط کرونایی که وجود دارد، می تواند انتخابات را تحت الشعاع قرار دهد و بنابراین برای هر صندوق یک ناظر سلامت یا ناظر بهداشتی پیشبینی شده و علاوه بر آن در همه صندوق ها الزامات بهداشتی رعایت می شود و مواد ضدعفونی و ماسک هم در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: همه نخبگان سیاسی فرهنگی، اجتماعی، نماینده مجلس و امام جمعه مردم را به شرکت در انتخابات دعوت نمودند و من هم بعنوان نماینده دولت از همه مردم شهرستان می خواهم به پای صندوق های رای بیایند.
فرماندار نوشهر، حضور در پای صندوق های رای را به منزله تعیین سرنوشت خودمان توسط خودمان تعبیر کرد و اظهار داشت: حضور در پای صندوق های رای یعنی این که اقتدار نظام را خودمان تعیین می نماییم و باور اعتقاد به دموکراسی و ثابت کردن این مورد است که صندوق های رای زبان و ادبیات مردم هستند و آرایی که از صندوق های رای خارج می شود تحلیل سیاسی اجتماعی مردم از شرایط حاکمیت و نظام است.
یزدانی در پاسخ به پرسشی در مورد تفاوت انتخابات ریاست جمهوری سال جاری با دوره های پیش ابراز کرد: انتخابات سال جاری از دو جهت شکلی و محتوایی متفاوت است. در تفاوت شکلی تعداد هفت داوطلب داشتیم که از قبل پیشبینی شده بود که از دیدگاه ها و نگرش های سیاسی متفاوت باشند تا زمانی که این اتفاق بیفتد بطور حتم عرصه پر شورتر خواهد شد اما سال جاری از نگرش های مختلف ملاحظه نشده است اما همه دلدادگان به نظام جمهوری اسلامی در انتخابات شرکت می کنند.
وی در پاسخ به پرسشی در زمینه میزان حساسیت انتخابات سال جاری اظهار داشت: باید به اتفاقاتی که در عرصه سیاسی و بین المللی روی داد برگردیم ضمن این که با عنایت به شرایطی که در خاورمیانه مثل افغانستان، یمن، سوریه و عراق حاکم است ما جزو کشورهای هستیم که صاحب قدرت است و اغلب امنیت خاورمیانه به امنیت کشور ما برمی گردد و استراتژی و راهبرد ما در حوزه امنیت خاورمیانه بطور حتم تأثیر گذار بوده و رئیس جمهور قوی و با درایت در تصمیم سازی خاورمیانه اسیر اثرگذار خواهد بود.
این مسئول خاطرنشان کرد: سناریویی که هم اکنون معاندان نظام بر ضد کشور ما طراحی نموده اند کاهش مشارکت است و به این مورد خوشبین هستند بنابراین چند مولفه همچون معیشت را در دستور کار قرار دادند.
وی تصریح کرد: مشکل معیشتی زمانی خویش را بیشتر نشان داده است که مشارکت نداشته باشیم ازاین رو باید در انتخابات حضور پررنگ داشت.
این مسئول در ادامه اضافه کرد: در شهرستان نوشهر ۱۳۴ شعبه در دو بخش کجور و مرکزی و سه شهر نوشهر، پول و کجور کار دریافت رای را در ۲۸ خرداد انجام می دهند.
فرماندار نوشهر متذکر شد: تلاش شد تا در تمامی روستاهای دور دست چه در بخش مرکزی و چه در بخش کجور با همه توان نیروی انسانی و پشتیبانی صندوق ها را به همه نقاط ببرند تا کسی از دادن رای محروم نباشد.
یزدانی اظهار داشت: در شهرستان نوشهر ۱۰۳ هزار و ۹۸نفر مشمول رای دادن هستند که از این تعداد ۲۰۰۵ نفر رای اولی هستند همینطور ۵۲ هزار و ۲۹۷ نفر مرد و ۵۰ هزار ۲۴۱ نفر زن هستند.
وی تصریح کزد: همه اعضای هیات اجرایی، نظارت و بازرسی، خدماتی و نیروی انتظامی خویش را وقف ساختن یک روز خوب کرده اند.
1400/03/27
17:16:28
5.0 / 5
1061
تگهای خبر: خدمات , دریا , زمین , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg