شمالبرگ ShomalBarg.ir
جانشین سپاه قدس گیلان:

انتخابات ۲۸ خرداد فرصت وفاق و انسجام ملی است

انتخابات ۲۸ خرداد فرصت وفاق و انسجام ملی است

از گیلان جانشین سپاه قدس گیلان، توجه به تولید را راه حل مهار تورم دانست و بیان کرد: با انتخاب رییس جمهور بیش از 30 هزار پست کلیدی گرفتار تغییر و تحول می شود که نشان دهنده اهمیت انتخابات است پس باید از فرصت 28 خرداد برای وفاق و انسجام ملی استفاده نمائیم.


حسن حبیبی در همایش جامعه حقوقی استان گیلان که با محوریت مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد، با اشاره به حساسیت ایام پیش رو و اهمیت انتخابات ۲۸ خرداد، عنوان کرد: در دوره های گذشته سابقه نداشته که رهبر انقلاب چند روز مانده به برگزاری انتخابات با مردم سخن بگویند، اما انتخابات پیش رو به قدری سرنوشت ساز است که نیازمند توجه به منویات رهبری هستیم.
وی با اعلان اینکه انتخابات ۲۸ خرداد خط آینده نظام را در گام دوم مشخص می کند، اظهار داشت: دشمنان تمام توان و ظرفیت خودشان را به کار گرفته اند تا انتخاباتی بی روح و کم رمق و حداقلی اتفاق بیفتد، برای اینکه از موقعیت ممتاز منطقه ای و بین المللی ایران هراس دارند.
جانشین سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار، با اعلان اینکه به برکت خون حاج قاسم سلیمانی ها موقعیت ممتازی از نظر امنیت و اقتدار در منطقه داریم، اشاره کرد: همه تیرهای استکبار با مجاهدت فرزندان ایران اسلامی به سنگ خورده و به برکت جبهه مقاومت یمن و سوریه و فلسطین با موشک های بومی دشمنان را به عقب می رانند.
حبیبی، یکی از با اهمیت ترین دستاوردهای جبهه مقاومت را از بین بردن پدیده شوم داعش و تکفیری ها دانست و بیان کرد: ظرفیت ایران در عرصه منطقه ای باعث شده چشم دنیا به انتخابات ما دوخته شود و همه ابزارهای خودشان را به میدان آوردند تا مقابل انتخابات پیاده سازی کنند.
وی با اشاره به فرار تعدادی از نامزدهای انتخابات از عملکردهای سوء خود با اتهام زنی به دیگران در جریان مناظرات، اظهار داشت: ایران کشور بزرگ و قدرتمندی است و ۴۵ درصد جمعیت جوان دارد که مولفه قدرت برای هر کشوری محسوب می شود. همین طور ۲۴ جاده بین المللی و پنج خط ریلی بین المللی و چهار بندر نجاری و ۱۵ کشور همسایه با جمعیت ۵۰۰ میلیون نفری داریم پس دولتمردان بجای صرف وقت برای برجام اروپایی باید ظرفیت های منطقه ای را به کار می گرفتند تا مشکلات اقتصادی ما از بین برود.
جانشین سپاه قدس گیلان، توجه به تولید را راه حل مهار تورم دانست و بیان کرد: با انتخاب رییس جمهور بیش از ۳۰ هزار پست کلیدی گرفتار تغییر و تحول می شود که نشان دهنده اهمیت انتخابات است پس باید از فرصت ۲۸ خرداد برای وفاق و انسجام ملی استفاده نمائیم و آرای مردمی پشتوانه خوبی برای قدرتمند شدن کشور شود.1400/03/26
09:09:51
5.0 / 5
946
تگهای خبر: اقتصادی , تولید , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg