شمالبرگ ShomalBarg.ir

انهدام باند سرقت از منازل در محمودآباد

انهدام باند سرقت از منازل در محمودآباد

شمال برگ: مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند سارقان منزل و کشف 60 فقره سرقت در شهرستان محمودآباد آگاهی داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرتضی میرزایی در تشریح این خبر، بیان کرد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با هنجار شکنان اجتماعی، ماموران انتظامی شهرستان محمودآباد با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند حرفه ای سرقت منزل در آن شهرستان با خبر شدند.

وی اضافه کرد: ماموران با بررسی های همه جانبه مخفیگاه متهمان را که با تشکیل باندی ۱۰ نفره متشکل از افرادی بومی و غیر بومی استان، در آن شهرستان فعالیت داشتند، شناسایی نمودند.

فرمانده انتظامی مازندران، اشاره کرد: ضمن هماهنگی های قضائی، بعد از تشکیل تیم های عملیاتی متهمان که در منازل استیجاری نقاط حاشیه ای شهرستان محمودآباد سکونت داشتند، در اقدامی ضربتی دستگیر شدند.

میرزایی از کشف میلیاردی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان آگاهی داد و اشاره کرد: این سارقان حرفه ای در بازجویی های به عمل آمده در مجموع به ۶۰ فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی همین طور اظهار نمود: متهمان بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضائی عرضه شدند و تحقیقات پلیس دراین زمینه ادامه دارد.

منبع:

1400/02/31
12:50:45
5.0 / 5
1166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg