شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد؛

توزیع 137 میلیارد تومان بسته معیشتی در گیلان

توزیع 137 میلیارد تومان بسته معیشتی در گیلان

شمال برگ: از گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان ارزش ریالی تعداد بسته های معیشتی توزیع شده در گیلان در یک سال قبل را 137 میلیارد تومان عنوان نمود.


سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز در مراسم رزمایش سراسری مواسات و توزیع ۴۳ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان در استادیوم ورزشی شهید عضدی رشت با اشاره به نقش موثر بسیج سازندگی در رفع محرومیت زدایی در کشور، اظهار نمود: ۲۰ سال از تاسیس سازمان بسیج سازندگی گذشته و در ضمن این مدت اقدامات موثری در حوزه های مختلف سازندگی در گیلان صورت گرفته است.
وی اشاره کرد: ساخت دو هزار مسکن مددجو و محرومین در مناطق محروم استان در چند سال قبل یکی از اقدمات خوب انجام شده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به تامین جهیزیه نوعروس و دامادان گیلانی اضافه کرد: رزمایش مواسات فقط شامل تامین بسته های معیشتی نشده و در طول این مدت ۳۰۰ سری جهزیه به زوج های جوان گیلانی توزیع شده و این روند ادامه دار است.
عبدالله پور ارزش ریالی تعداد بسته های معیشتی توزیع شده در گیلان در یک سال قبل را ۱۳۷ میلیارد تومان دانست و اظهار داشت: در یکسال گذشته با کمک مردم و خیرین رزمایش مواسات به بهترین نحو در گیلان اجرائی شده و این روند تا اتمام کرونا ادامه خواهد داشت.
عبدالله پور، در آخر با تاکید بر اینکه روز قدس، پاسداشت خون به ناحق ریخته شهدا مقاومت است، اشاره کرد: روز قدس، پاسداشت خون به ناحق ریخته شهدایی است که در راه مقاومت ریخته شده تا پیام آزادی قدس را به همه اعصار و قرون و نسل ها رسانده و از این طریق نشان دهد که استکبار جهانی هیچ گاه تعبیر رویاهای خودرا نخواهند دید و جبهه مقاومت در مقابل آنها خواهند ایستاد.
منبع:

1400/02/18
12:01:34
5.0 / 5
1412
تگهای خبر: رشت , گیلان , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg