شمال برگ ShomalBarg.ir

فعالیت 38 مبلغ در طرح ضیافت الهی مازندران

فعالیت 38 مبلغ در طرح ضیافت الهی مازندران

به گزارش شمال برگ مازندران معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران اظهار داشت: باتوجه به ماه مبارک رمضان 38 مبلغ از قم بصورت مجازی در کانال ها و گروه های مربوط به امامزادگان کارهای تبلیغی را در دستور کار دارند.به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت الاسلام مسعود قربانی اظهار نمود: باتوجه به ماه مبارک رمضان ۳۸ مبلغ از قم بصورت مجازی در کانال ها و گروه های مربوط به امامزادگان کارهای تبلیغی را در دستور کار دارند.

وی اضافه کرد: برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت ماه مبارک رمضان پیش از شرایط کرونائی در ۲۷۰بقعه برگزار می شد که درحال حاضر باتوجه به شرایط کرونائی بصورت مجازی در دستور کار قرار دارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به توزیع بسته های معیشتی به مناسبت ماه مبارک رمضان، اشاره کرد: این بسته های از محل عوائد موقوفات و کمک خیرین تهیه و در مناطق حاشیه شهرها و جامعه هدف توزیع می شود.

قربانی به برگزاری برنامه های فرهنگی افطاری ساده و توزیع آن در اطراف محیط امامزادگان، اظهار داشت: برنامه های فرهنگی به مناسبت میلاد امام حسن(ع) برگزار و مراسم شب های قدر نیز در حال برگزاری است.

منبع:

1400/02/12
20:11:38
5.0 / 5
1006
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
شمال برگ shomalbarg