شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل زندان های گیلان عنوان كرد

رشد ۵۸ درصدی اشتغال مددجویان در زندان های گیلان

رشد ۵۸ درصدی اشتغال مددجویان در زندان های گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیرکل زندان های گیلان ضمن اشاره به رشد ۵۸ درصدی اشتغال مددجویان در زندان ها، اظهار داشت: با دستور رئیس سازمان زندان ها، ارتقای مهارت آموزی در زمینه اشتغال را مد نظر قرار دادیم.


رضا محمدی اصل در بازدید از زندان ها، اشتغال، حرفه آموزی و ایجاد بستر کمک رسانی به خانواده های مددجویان را از محوری ترین برنامه های سازمان زندان ها دانست و اظهار داشت: در ایام پایانی سال ۹۹ مبادرت به برگزاری نشست های هم اندیشی تخصصی با مرکز مراقبت پس از خروج و انجمن های پشتیبانی از زندانیان درمورد پوشش بیشتر خانواده های مددجویان با استفاده از پتانسیل های موجود و شناسایی بیشتر گروه های جهادی در زمینه های مختلف کردیم.
وی با تکیه بر ضرورت ارائه برنامه منسجم جهت راه اندازی اشتغال مددجویان پس از آزادی، خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نامگذاری فرمودند بنابراین تمام توان مجموعه را برای تحقق این مهم به کار می گیریم.
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گیلان، ضمن اشاره به برنامه های ۱۲گانه سازمان زندان ها، تصریح کرد: ابتدا باید اهداف کوتاه مدت و بلندمدت را مشخص نماییم و برای رسیدن به این اهداف برنامه زمانی و اولویت بندی داشته باشیم بنابراین همکاران تمام همت و تلاش خودشان را به کار گیرند.
محمدی اصل، با اشاره به اینکه پس از بازدید رئیس سازمان زندان های کشور از زندان های گیلان توانستیم با استفاده از رهنمودها و ارشادات ایشان اشتغال را به ۵۸ درصد برسانیم، متذکر شد: همینطور خدمات نوین از قبیل دادرسی الکترونیکی را ۱۰۰ درصد انجام دادیم و استفاده از پابند هوشمند الکترونیکی که تحمل کیفر را برای زندانیان تسهیل می کند محقق شده است.
منبع:

1400/01/11
10:43:18
5.0 / 5
1418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg