شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون برنامه و بودجه گیلان خبر داد

پرداخت مطالبات مانده ذخیره مرخصی بازنشستگان گیلان در آستانه نوروز

پرداخت مطالبات مانده ذخیره مرخصی بازنشستگان گیلان در آستانه نوروز

به گزارش شمال برگ از گیلان معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از پرداخت مطالبات مانده ذخیره مرخصی بازنشستگان سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ دستگاه های اجرایی استان گیلان اطلاع داد.


شراره کاووسی در گفت وگو با ایسنا، با تبریک فرارسیدن نوروز، اظهار نمود: با تلاشهای صورت گرفته و در جهت تکریم بازنشستگان، مطالبات مانده ذخیره مرخصی بازنشستگان سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ دستگاه های اجرایی استان گیلان در آستانه نوروز ۱۴۰۰ پرداخت گردید.
وی با اشاره به اینکه مطالبات مذکور برای سال ۱۳۹۷ معادل ۸۶ هزار و ۷۳۴ میلیون ریال و برای سال ۱۳۹۸ معادل ۱۱۰ هزار و ۲۲۸ میلیون ریال بود، تصریح کرد: در مجموع ۱۹۶ هزار و ۹۶۲ میلیون ریال به بازنشستگان ۱۹ دستگاه اجرایی استان پرداخت گردید.
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان خاطرنشان کرد: در ایام پایانی سال ۱۳۹۹ و در جهت انضباط مالی، بدهی دستگاههای اجرایی استان گیلان به دستگاههای خدمت رسان به مردم(آب، برق گاز و... ) هم پرداخت گردید.
کاووسی تصریح کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با همکاری سایر دستگاه ها کوشش کرد به رغم همه مشکلات و مسائل موجود در سال ۱۳۹۹، از بار دغدغه های بازنشستگان بکاهند و بطور قطع این روند در سال آینده هم با تلاشی مضاعف دنبال می شود.
منبع:

1399/12/30
14:58:29
0.0 / 5
1132
تگهای خبر: گیلان , نور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg