شمال برگ ShomalBarg.ir
مدیركل زندان های گیلان خبر داد

آزادی 81 نفر از زندان های گیلان با كمك خیرین

آزادی 81 نفر از زندان های گیلان با كمك خیرین

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیرکل زندان های گیلان اظهار داشت: با کمک خیرین و گروه های استان گیلان تعداد ۸۱ نفر زندانی را در چارچوب «نذر هشتم» آزاد کردیم و به آغوش گرم خانواده باز گرداندیم.


رضا محمدی اصل در حاشیه مراسم آزادسازی زندانیان زندان های گیلان در جشن بزرگ پویش «نذر هشتم»، ضمن تبریک به مناسبت ولادت امیرالمومنین(ع)، اظهار داشت: در دومین مرحله از آزادسازی زندانیان در پویش «نذر هشتم» که هشتم هر ماه با توسل به ثامن الحجج(ع) در زندان های گیلان برگزار می شود، توانستیم با کمک خیرین، گروه های جهادی و مدیران عامل انجمن های استان گیلان تعداد ۸۱ نفر زندانی را آزاد نماییم و به آغوش گرم خانواده باز گردانیم.
وی با تشکر از خیرین گیلان، اضافه کرد: خیرین علاوه به کمک به آزادی زندانیان کمک بیشتری به خانواده های آنان می کنند و این کمک بازگشت سرپرست خانواده در حال تحمل کیفر به کانون گرم خانواده است. این منش یک فرهنگ در کشور ایران اسلامی است و در جای جای این مرز و بوم خیرین و گروه های جهادی با عشق و علاقه اقدامات خداپسندانه را به یادگار می گذارند.
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گیلان، با اشاره به اینکه توانستیم با آزادی زندانیان حتی شغل های مختلف برای آنان ایجاد نماییم و سرمایه اولیه کسب و کار را در اختیارشان قرار دهیم، اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده توانستیم در مراسم امروز چرخ خیاطی صنعتی و ترازوی دیجیتال در اختیار مددجویان زن قرار دهیم.
محمدی اصل، اشتغال مولد مددجویان محکوم در زندان های گیلان را ۵۴ درصد عنوان نمود و افزود: برای مردان هم مراقبت پس از خروج داریم.
وی با تکیه بر اولویت های دوازده گانه سازمان زندان ها که می بایست در راس کارها قرار گیرد، اظهار داشت: برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندان های گیلان با حضور گروهای جهادی رنگ و بویی ارزشی پیدا کرده و به دنبال دریافت رضایت برای مددجویان هستند.
این مقام مسئول، ضمن اشاره به اخلاص و عشق و محبت و ایثار گروه های جهادی، تصریح کرد: امدواریم خروجی این کارهای خیر را در چارچوب «نذر هشتم» ببینیم.
منبع:

1399/12/07
23:44:52
0.0 / 5
1108
تگهای خبر: دریا , صنعت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg