شمال برگ ShomalBarg.ir
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران خبر داد

شروع ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰

شروع ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰

شمال برگ: مازندران معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از شروع پروسه ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1400 آگاهی داد.


"علی دهقان" اعلام نمود: متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همین طور رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از امروز می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی ادامه داد: ثبت نام از روز یکشنبه مورخ دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۹ منحصراً بوسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org شروع و در روز شنبه مورخ هیجدهم بهمن ماه ۱۳۹۹ اختتام می پذیرد؛ پس متقاضیان می توانند در مهلت مقرر جهت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت نام کنند.
دهقان افزود: دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت نام بوسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود. آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در ایام نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم تیرماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران همین طور اظهار نمود: پیرو اطلاعیه مورخ ۲۲ دی ماه ۹۹ یاددآوری می شود سوالات آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ و پس از آن برای تمامی متقاضیان شامل نظام قدیم و نظام جدید، فقط برمبنای دروس نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ طراحی و برگزار می شود.
منبع:

1399/11/13
23:29:04
0.0 / 5
1123
تگهای خبر: رشت , شركت , مازندران , نور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg