شمالبرگ ShomalBarg.ir
فرماندار آستارا:

تجهیز دانش آموزان بی بضاعت آستارا به ابزار كمك آموزشی الزامی است

تجهیز دانش آموزان بی بضاعت آستارا به ابزار كمك آموزشی الزامی است

به گزارش شمال برگ از گیلان فرماندار بندر مرزی آستارا اظهار داشت: تجهیز دانش آموزان شهرستان به ابزار کمک آموزشی همچون گوشی تلفن همراه از الزامات است.


عباس صابر، در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آستارا که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار نمود: یکی از محورهای توسعه همه کشورهای دنیا نیروی انسانی کارآمد است.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش نقش بسیار مهمی را در تولید این نیرو دارد، افزود: مهارت آموزی از مهم ترین وظایف آموزش و پرورش است.
وی ادامه داد: پیش از این، استفاده از فضای مجازی را خانواده ها برای سنین پایه ایده آل نمی دانستند ولی امروز با قرار گرفتن در شرایط کرونایی این نگاه تغییر یافته است.
صابر با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نقش اساسی را در تغییر نگاه والدین و دانش آموزان در زمینه استفاده بهینه است فضای مجازی دارد، تصریح کرد: همه دستگاههای متولی شهرستان باید در اختیار آموزش و پرورش باشند تا در صورت نیاز هر حمایتی را که لازم باشد، داشته باشند.
فرماندار آستارا در بخش دیگر سخنان خود خطاب به شهرداران آستارا و لوندویل اظهار داشت: این شهرداری ها محل هایی را برای نصب بیلبورد و دیوارنویسی مدنظر قرار دهند تا شعارهای در رابطه با مباحث آموزشی و پرورشی در آنها درج شود.
وی تجهیز دانش آموزان بی بضاعت آستارا به ابزار کمک آموزشی، همچون گوشی تلفن همراه را از الزامات دانست و خاطرنشان کرد: این مهم باید در دستور کار قرار گیرد و می توان از توان خیران در این حوزه بهره مند شد.
او در آخر رعایت پروتکل های بهداشتی را از دیگر مباحث روز جهان عنوان نمود و خاطرنشان کرد: ایام کرونا یاد داد تا فرزندان ما استفاده بهینه از فضای مجازی را یاد بگیرند.
به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، در انتها این مراسم از دکتر فرید بصیری مقدم (مدیر شبکه بهد اشت و درمان آستارا) و یاسر شیرزاد و فرانک کارجویان (کارکنان شبکه بهداشت و درمان آستارا) به نمایندگی از مدافعان سلامت شهرستان تجلیل به عمل آمد.
منبع:

1399/10/25
13:15:20
0.0 / 5
1113
تگهای خبر: آستارا , تولید , زمین , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
شمال برگ shomalbarg