شمال برگ ShomalBarg.ir
فاضلی:

بازیكنان شریفی داریم

بازیكنان شریفی داریم

شمال برگ: سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید نتایج نساجی در لیگ به خاطر ضعف او و اشتباهات داوری بوده است.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، وحید فاضلی، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری قبل از دیدار با صنعت نفت آبادان اظهار نمود: فردا با پدیده لیگ بازی داریم. به مجموعه صنعت نفت بابت نتایجی که کسب کرده اند تبریک می گویم. امیدوارم همیشه موفق باشند. درباره خودمان باید بگویم که صحبت کردن دیگر کافی است و باید بتوانیم با تلاش مان دل نگرانی هواداران و حالی که این چند وقته خوب نیست را تبدیل به حال خوب نماییم. هرآنچه برای نساجی از لحاظ امتیاز و رتبه در جدول رخ داده، مقصر بنده هستم و البته اشتباهات داوری. این را برمبنای اظهارات کارشناسان نمی گویم بلکه برمبنای عذرخواهی کمیته داوران از ما می گویم. امتیازاتی که از دست داده ایم حداقل ۶ امتیاز بوده است. ما باید الان با ۱۴ امتیاز برای سهمیه آسیایی می جنگیدیم.
او افزود: بازیکنان نساجی از شریف ترین های صنف خودشان هستند. از هواداران عزیزمان عذرخواهی می کنم و از آنها می خواهم پشت این بازیکنان باشند؛ بازیکنانی که با دل و جان می جنگند. ما موقعیت ایجاد می نماییم ولی شاید در ضربات آخر مشکل داشتیم. امیدوارم که بازیکنان را حمایت کنند چون به حمایت هواداران احتیاج دارند. کمک کنید که این سربازان نساجی با روحیه برابر حریفان شان حاضر شوند.
سرمربی نساجی افزود: در هفته اخیر چهار بازیکن از تیم ما جدا شدند. برایشان آرزوی موفقیت دارم. دو بازیکن ما هم به ویروس کرونا مبتلا شده اند. بقیه نفرات ما به لطف خدا سالم و سرحال و برای بازی آینده آماده هستند.
فاضلی درباره میانگین سنی تیمش که به ۳۰ سال نزدیک است و اینکه آیا این مساله روی عملکرد نساجی تاثیر گذاشته یا خیر هم توضیح داد: میانگین نزدیک به ۳۰ سال اشتباه است. میانگین سنی تیم ما حدود ۲۶ سال است. درست است که ما در نیمه های دوم گل خوردیم ولی در همین بازی قبلی ما دقیقه ۹۰ گل سالم زدیم که داور قبول نکرد. دقیقه ۹۴ هم یک موقعیت صددرصد داشتیم که بازیکن جوان مان یعنی عرفان گل محمدی آنرا از دست داد. این ها بیشتر مسائل روانی است.
او درباره راهکارش برای بازیابی روحی بازیکنانش هم بیان کرد: بازیکنان ما تلاششان را می کنند. از هواداران عزیز می خواهم که بازیکنان را حمایت کنند و پشتشان باشند و کمک کنند که بازیکنان با تمرکز و آرامش کامل بازی شان را انجام دهند. از بازیکنانم هم تشکر می کنم. افتخار می کنم که یکی از بهترین کاپیتان های تاریخ نساجی یعنی حامد شیری را در ترکیب تیمم دارم. بازیکنانی دارم که بااینکه اسم بزرگی ندارند اما مثل یک سرباز در این تیم می جنگند. بازیکنی مثل سعید بیگی که در پنج پست برای ما بازی کرده است. فکر نمی کنم تعداد بازیکنانی که بتوانند بدون کاهش کیفیت در پنج پست بازی کنند در لیگ برتر به تعداد انگشتان یک دست هم برسند. بازیکنی مثل محمود قائد رحمت را داریم که صادقانه در وسط زمین می جنگد. دیگر نمی خواهم اسم بیاورم. ما بازیکنان شریفی داریم. این بازیکنان را حمایت کنید.
منبع:

1399/10/21
13:55:29
0.0 / 5
1150
تگهای خبر: زمین , صنعت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg