شمال برگ ShomalBarg.ir
جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج:

ایجاد روح تبری از ویژگی های شهادت سردار سلیمانی است

ایجاد روح تبری از ویژگی های شهادت سردار سلیمانی است

به گزارش شمال برگ از گیلان جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج اظهار داشت: ایجاد روح تبری در جامعه و انقلاب از آثار و خصوصیت های شهادت سردار سلیمانی است.


حسن حبیبی امروز در وبینار دانشگاه فنی و حرفه ای سراسر کشور ضمن گرامیداشت سالگرد سردار شهید سلیمانی اظهار نمود: شهید سلیمانی فردی شجاع بود که هیچ گاه از نبرد با دشمنان خسته نبود و در انجام مسئولیت هایش بسیار جدی بود و باوجود ویژگی های نظامی از ویژگی های دیپلماتیک متمایزی برخوردار بود.
وی ایمان به وعده های الهی، اتکاء به قدرت درونی، عدم اعتماد به دشمنان، استقامت بر آرمانها و اهداف، استفاده از مزیت های راهبردی و بهره گیری هوشمندانه از معادلات بین المللی که از ارکان دیپلماسی انقلابی بود را از ویژگی های این سردار رشید اسلام عنوان نمود.
جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج افزود: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، حسنات زیادی دارد که یکی از آنها روح جدیدی است که با این شهادت به انقلاب دمیده و اثر دیگر آن اینکه روحیه ولایت پذیری، جهاد و اخلاص را تشدید کرده است، اما به نظر می آید در بین آثار فراوانی که این شهادت عظیم و این تشیع میلیونی ملت داشته است، از یک اثر می توان به مهمترین آثار تمدنی نام برد و آن ایجاد روح تبری در جامعه و انقلاب می باشد.
وی تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی این روحیه تبری را تبدیل به فرهنگ عمومی کرد که از بچه ۴-۵ ساله تا پیرمرد ۸۰ ساله آمریکا را دشمن خود می دانند و شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند.
حبیبی خاطرنشان کرد: هر چقدر زمان پیش می رود، عمق ایدئولوژیک و استراتژیک انقلاب اسلامی و درگیری بیشتر شده و ما شاهد بیداری اسلامی و شکل گیری جبهه مقاومت اسلامی هستیم و همه این ها سبب بیدارتر شدن جهانیان می شود.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی مدعی یک حکومت دینی مبتنی بر اندیشه جهان شمول اسلام است و همچنان که امام خمینی (ره) بارها فرمودند این انقلاب از مرزهای خودش بیرون خواهد رفت اظهار داشت: حوادث اخیر را باید در افق درگیری تمام عیار تمدنی تحلیل کرد بنابراین هر چقدر پیشتر می رویم این درگیری پیچیده تر، عمیق تر و دارای ابعاد بیشتر می شود و این دوره هم دوره جدید درگیری بین جهان استکبار با انقلاب اسلامی است.
منبع:

1399/10/14
01:15:40
0.0 / 5
1046
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg