شمال برگ ShomalBarg.ir
رئیس كل دادگستری مازندران:

محدودیت های كرونا نباید در خدمت رسانی خلل وارد كند

محدودیت های كرونا نباید در خدمت رسانی خلل وارد كند

به گزارش شمال برگ مازندران رئیس كل دادگستری استان مازندران اظهار داشت: محدودیت های دوران كرونا نباید در خدمت رسانی به مردم خللی وارد كند.


محمد صادق اکبری در جلسه شورای قضایی استان مازندران اضافه کرد: باتوجه به صدور بخشنامه ستادکرونا و ابلاغ آن به همه مراجع، لازم به تذکراست بنابه دستورات رئیس قوه قضائیه و تفاوت حوزه فعالیت در مراجع قضایی باسایر نهادها، باید با مدیریت امور، به نحوی تقسیم کارها صورت گیرد که خللی درخدمت رسانی به مردم صورت نگیرد.
رئیس کل دادگستری مازندران اشاره کرد: کوتاهی و بی توجهی در خدمت رسانی به مردم آثار نا مطلوبی خواهد داشت، بدین سبب لازم است با رعایت کامل نکات و پروتکل های بهداشتی و ضمن توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا با حفظ سلامت کارکنان، خدمت رسانی به مراجعین در دستگاه قضا به نحو احسن فعال و موثر باشد.
عالی ترین مقام قضایی استان مازندران با اشاره به نقش دفاتر خدمات الکترونیکی در دوران شیوع ویروس کرونا اظهارکرد: لازم است دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، از تمام ظرفیت های موجود جهت خدمت رسانی به مراجعین استفاده نمایند تا امورات مردم به صورت الکترونیک صورت پذیرد و این امر در کاهش مراجعین به واحدهای قضایی و نتیجتا جلوگیری از شیوع ویروس کرونا موثر خواهد بود.
رئیس کل دادگستری استان مازندران همین طور دربخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: لازم است اعضای شورای قضایی استان، نسبت به شناسایی معضلات قضایی سطح مازندران اهتمام داشته باشندتا اینطور مسائل در جلسات مطرح و در دستور کار و پیگیری قرار گیرد.
منبع:

1399/09/09
12:18:27
5.0 / 5
1326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg