شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر خبر داد

كشف ۳ تن روغن خوراكی احتكاری در شهرستان بهشهر

كشف ۳ تن روغن خوراكی احتكاری در شهرستان بهشهر

شمال برگ: مازندران فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از كشف 3 تن روغن خوراكی احتكاری در این شهرستان آگاهی داد.حسن عنایتی گنجی از کشف ۳ تن روغن خوراکی احتکار شده به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آگاهی داد.

وی اظهار داشت: به دنبال کسب خبری در خصوص احتکار کالای اساسی و عمومی مردم توسط واحد تجاری در امیر آباد بهشهر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

عنایتی اشاره کرد: با کار اطلاعاتی صورت گرفته انبار احتکار کالا شناسایی و بعد از هماهنگی با مرجع قضایی و با همکاری کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان و بازرسان اداره صنعت و معدن از این انبار بازدید به عمل آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر اظهار نمود: ماموران موفق شدند در بازرسی از این انبار ۳ هزار و ۶۰۰ بطر روغن خوراکی به میزان ۳ تن را کشف کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کالاهای احتکار شده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، اظهار داشت: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال به وجود آورده و با احتکار مایحتاج مردم، قیمت ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد می کند.

منبع:

1399/08/19
23:29:44
5.0 / 5
1480
تگهای خبر: اقتصادی , صنعت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg