شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس ستاد فرمان اجرایی امام(ره) عنوان كرد

كوشش برای تولید واكسن كرونای ایرانی از ۷ مسیر

كوشش برای تولید واكسن كرونای ایرانی از ۷ مسیر

از گیلان رئیس ستاد فرمان اجرایی امام(ره)، با اشاره به همگامی ایران در تولید واكسن كرونا با كشورهای پیشرفته، خاطرنشان كرد: علاوه بر اینكه كیت های تشخیص سریع كرونا را تولید كردیم، تلاش می كنیم تولید واكسن هم از هفت مسیر دنبال شود.


محمد مخبر در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گیلان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را فرصتی برای کار جهادی در جهت فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت دانست و اظهار نمود: فرهنگ جهادی در دوران دفاع مقدس به اوج او رسید و امروز باید الگوی مدیریت در سایر عرصه ها بخصوص عرصه اقتصاید باشد.
وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی با همه توان و امکانات در مقابل ملت ایران ایستاده اند، خاطرنشان کرد: دشمن با هدف قرار دادن معیشت مردم به دنبال خدشه وارد کردن به نظام اسلامی است بنابراین امروز بیشتر از هر زمان دیگری به وحدت ملی و کار جهادی نیاز داریم، چونکه کل جغرافیای ایران درگیر این هجمه اقتصادی می باشد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، جنگ اقتصادی را به مراتب سخت تر از جنگ نظامی دانست و اضافه کرد: ملت ایران با برخورداری از روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل همه دشمنان پیروز هستند بنابراین وظیفه مسؤلان است که فرماندهی خوبی در جنگ اقتصادی داشته باشند تا نظام و مردم کمترین صدمه را متحمل شوند.
مخبر، نیروی انسانی علمی، خلاق و نوآور را سربازان جنگ اقتصادی دانست و تصریح کرد: تولیدات جوانان در حوزه های علمی و فناوری و دانش بنیان نشان دهنده وجود ظرفیت بالای نیروی انسانی در کشور است بنابراین با وجود چنین جوانانی در همه عرصه ها می توانیم پیشگام دنیا باشیم.
وی از مسؤلان خواست از جوانان مستعد و توانمند و مدیر و مدبر و ولایی حمایت کنند و اظهار داشت: همانگونه رهبر انقلاب فرمودند باید از ظرفیا جوانان نخبه و مومن برای تقویت اقتصاد استفاده نماییم و مسؤلان نباید فرصت بروز خلاقیت را از جوانان بگیرند تا مدیران اجرای فردای کشور را تربیت نماییم.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، با اشاره به همگامی ایران در تولید واکسن کرونا با کشورهای پیشرفته، خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه کیت های تشخیص سریع کرونا را تولید کردیم، تولید واکسن هم از هفت مسیر دنبال می شود.
وی امضای تفاهم نامه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و استانداری گیلان را باعث ایجاد اشتغال برای ۶۰ هزار نفر طی دو سال دانست و افزود: در این راستا ۱۰ هزار طرح اشتغالزایی با اعتبار ۲۵۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.1399/08/07
12:34:18
5.0 / 5
1635
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg