شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده انتظامی شهرستان بابل خبر داد

بازداشت عامل ترویج چالش مومو در بابل

بازداشت عامل ترویج چالش مومو در بابل

شمال برگ: مازندران فرمانده انتظامی شهرستان بابل از شناسایی عامل ترویج بازی مومو كه به انگیزه سرگرمی و ایجاد وحشت در همسالان خود مرتكب این عمل شد، آگاهی داد.سید محسن جعفری اظهار داشت: به دنبال طرح شکایت مسئولان یکی از مدارس شهرستان بابل در خصوص ارسال پیام ها و کلیپ های تهدید آمیز موسوم به چالش مومو برای وی و برخی دانش آموران یک مدرسه، موضوع جهت بررسی در دستور کار کارآگاهان پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

وی اشاره کرد: با بررسی های به عمل آمده و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخص شد، فردی با بهره گیری از یک خط تلفن همراه مبادرت به ارسال پیام به ناظم مدرسه و همکلاسی های خود در چارچوب چالش مومو می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل اظهارکرد: با شناسایی متهم و هماهنگی قضائی این فرد دستگیر و سیمکارت و دستگاه تلفن همراه که در اختیار وی بوده کشف شد.

جعفری اضافه کرد: برابر اظهارات مالک سیمکارت مشخص شد این سیمکارت برای انجام تکالیف مدرسه در اختیار فرزندش بود که مبادرت به ارسال پیام های تهدید آمیز از آن طریق می کرد.

وی اشاره کرد: متهم که تحت تاثیر چالش مومو قرار گرفته بود انگیزه خود از این کار را سرگرمی در میان همکلاسیان خود اعلام نمود.

جعفری از تشکیل پرونده برای متهم و معرفی وی به مرجع قضائی آگاهی داد و اضافه کرد: باتوجه به روند آموزش دانش آموزان در فضای مجازی و استفاده مداوم آنها از اینترنت، والدین باید بر نحوه استفاده فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باشند.

منبع:

1399/08/06
12:21:07
5.0 / 5
1293
تگهای خبر: مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg