شمالبرگ ShomalBarg.ir
در نشست رئیس سازمان راهداری با استاندار مازندران صورت گرفت؛

پیگیری مجوز شركت حمل و نقل بین المللی پایانه های صادراتی

پیگیری مجوز شركت حمل و نقل بین المللی پایانه های صادراتی

شمال برگ: مازندران در نشست رئیس سازمان راهداری با استاندار مازندران تخصیص مجوز دو شركت حمل و نقل بین المللی برای پایانه های صادراتی و واحدهای تولیدی كه پیش تر با تلاش استاندار مازندران مصوب شده، در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور مورد پیگیری قرار|گرفت.به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، نشست مشترک عبدالهاشم حسن نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با محوریت بررسی پروژه های راهداری و رفع مشکلات این بخش انجام شد.

بحث و تبادل نظر درباب ارتقا کمی و کیفی شرکت های حمل و نقل در مازندران و رفع مشکلات شرکت های حمل نقل بین المللی، محورها و شریان های اصلی استان و حفظ، نگهداری و ارتقاء راه های روستایی مازندران در این دیدار صورت گرفت.

در این دیدار، تخصیص مجوز دو شرکت حمل و نقل بین المللی برای پایانه های صادراتی و واحدهای تولیدی که پیش تر با تلاش استاندار مازندران مصوب شده، در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور مورد پیگیری قرار|گرفت.

استان مازندران فاقد شرکت حمل و نقل بین المللی است و باتوجه به این که پایانه های صادراتی مهمی در حال فعالیت و راه اندازی هستند و با توجه به فعالیت برخی شرکت ها و واحدهای تولیدی صادراتی، نیاز به تاسیس و راه اندازی شرکت های حمل و نقل بین المللی، تقویت و توانمندسازی این بخش بعنوان یک لزوم برای اقتصاد استان است.

استاندارمازندران از توافق اولیه 1000 میلیارد ریالی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور آگاهی داد و اظهار داشت: بر طبق این توافق؛ 40 درصد از اعتبار یاد شده از طرف استان و 60 درصد از طرف سازمان راهداری برای پیچ های خطرناک، تقاطع های خطرآفرین، روکش و بهسازی راه ها و دیگر پروژه های حوزه راه در مازندران تامین می شود.

احمد حسین زادگان، بهسازی راه های روستایی، تسریع در پیشرفت راه ها و شریان های اصلی و رسیدگی به مشکلات این بخش به ویژه حوزه حمل نقل را بسیار مهم و از دغدغه های عمرانی استان عنوان نمود.

معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور نیز در این دیدار که نجفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان حضور داشت، محورهای مواصلاتی استان را در شمار شریان های مهم کشور خواند و حمایت خودرا از پروژه های راهسازی استان اعلام نمود.

منبع:

1399/06/17
19:50:25
5.0 / 5
2154
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg