شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیركل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد

نام نویسی ۱۶۰۰ نفر در مسابقات قرآن كریم اوقاف مازندران

نام نویسی ۱۶۰۰ نفر در مسابقات قرآن كریم اوقاف مازندران

شمال برگ: مازندران مدیركل اوقاف و امور خیریه مازندران از نام نویسی هزار و 600 مازندرانی در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم سازمان اوقاف آگاهی داد.حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی امروز ۲۶ خردادماه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف مازندران با تغییراتی نسبت به سال های گذشته در استان شروع شده است.

وی اضافه کرد: سال های گذشته این مسابقات از مرحله شهرستانی آغاز و تا مرحله استانی، کشوری و بین المللی ادامه پیدا می کرد که امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از برگزاری تعداد مراسمات، چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به صورت منطقه ای برگزار و سپس منتخبین هر منطقه به مرحله استانی راه پیدا می کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ثبت نام هزار و ۶۰۰ مازندرانی در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن آگاهی داد و اظهار داشت: مازندران جزو استان های برتر کشور در برگزاری مسابقات قرآنی بشمار می رود و متسابقین آن همه ساله حائز رتبه های برتر در مسابقات کشوری و بین المللی می شوند.

حیدری جناسمی اشاره کرد: در ایام شنبه و یکشنبه این هفته مسابقات منطقه ای قرآن کریم در شهرستان های تنکابن و ساری انجام شد که در آن متسابقین شهرستان های نوشهر، تنکابن، رامسر و عباس آباد، ساری، نکا، بهشهر، گلوگاه و میاندورود با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش ایکنا مازندران، وی ادامه داد: شرکت کنندگان چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بالای ۱۸ سال می باشند و زیر ۱۸ سال در چارچوب مسابقات دانش آموزی برگزار می شود.

منبع:

1399/03/26
15:30:49
5.0 / 5
2761
تگهای خبر: رامسر , ساری , شركت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg