شمالبرگ ShomalBarg.ir
رئیس كل دادگستری استان:

برخی افراد دور این میز مانع توسعه مازندران هستند

برخی افراد دور این میز مانع توسعه مازندران هستند

شمال برگ: رئیس كل دادگستری مازندران با اشاره به اینكه برخی افراد دور میز شورای اداری مانع توسعه مازندران هستند، اظهار داشت: استاندار مازندران موانع توسعه را بردارد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد در جلسه شورای اداری استان مازندران كه در استانداری این استان برگزار گردید با اشاره به اینكه به تازگی برپایه حكم رهبری صلاحیت رفع موانع تولید و فضای كسب و كار به قوه قضاییه اضافه شده است، اظهاركرد: در توسعه مازندران عملكرد مانع نیست بلكه صاحب عمل به مثابه یك سد است.
وی با اشاره به اینكه برخی افراد بعنوان مانع باید رفع شوند، خاطرنشان كرد: برخی افراد دور این میز مانع توسعه مازندران هستند كه استاندار بعنوان نماینده عالی دولت در این استان باید به رفع این موانع اقدام نماید.
رئیس كل دادگستری مازندران اضافه كرد: مسئولان خوبی در مازندران داریم اما انسجام نداریم و اینكه ادارات نمی توانند پاسخگوی مردم باشند هم بنابراین است.
تقوی فرد با اشاره به اینكه همدلی لازم در دستگاه های اجرایی وجود ندارد، تصریح كرد: استاندار بعنوان هرم اجرایی در راس مسائل باید به صورت ویژه این كار را انجام داده و مورد حمایت قرار گیرد و اگر حمایت لازم صورت نگرفت در كارگروه های رفع موانع باید این كار صورت گیرد. اگر انسجام در ارگان ها و نهادهای دولتی به وجود بیاید بطور قطع تمامی مشكلات مازندران رفع خواهد شد.
رئیس كل دادگستری مازندران در مبحث سرمایه گذاری و اقتصاد اظهار نمود: در مازندران نه برای سرمایه و نه سرمایه گذار به درستی برنامه ریزی نشده است و همین امر سبب شده اقتصاد استان لنگ بزند.
جلسه شورای اداری مازندران به ریاست استاندار جدید این استان در سالن اجتماعات استانداری مازندران برگزار گردید و نماینده نوشهر و چالوس در مجلس با اولتیماتوم به استاندار جدید، از وی خواست كرد خویش را درگیر مبحث انتقال آب به سمنان نكند.1397/09/26
14:47:34
5.0 / 5
4806
تگهای خبر: چالوس , مازندران , نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg