شمالبرگ ShomalBarg.ir

رانندگان آزادراه قزوین – رشت از مسیر رودبار تردد كنند

رانندگان آزادراه قزوین – رشت از مسیر رودبار تردد كنند

به گزارش شمال برگ از گیلان مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با اشاره به رانش كوه و انسداد قطعه ای از آزادراه قزوین - رشت، اظهار داشت: رانندگان باید از مسیر رودبار به رشت تردد كنند.


سبحان الله علیپور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به رانش کوه و انسداد قطعه ای از آزادراه قزوین – رشت، اظهار نمود: به سبب وقوع رانش کوه در قطعه ای از آزادراه قزوین – رشت در محدوده روستای کتله رودبار به توتکابن، ایم گرفتار انسداد شد.
وی با اعلان اینکه مسیر آزادراه از سمت قزوین به رشت به سبب وقوع رانش کوه تنها در محدوده رودبار به توتکابن گرفتار انسداد شده است، اضافه کرد: رانش همچنان ادامه دارد و پس بمنظور ایمنی هموطنان این مسیر تا اطلاع ثانوی بسته است.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با اشاره به انجام کارهای کارشناسی و مطالعاتی درباره منطقه، تصریح کرد: رانندگان باید از مسیر رودبار به رشت تردد کنند.
علیپور افزود: حالا قبرستانی نیز در این محدوده قرار دارد که احتمال رانش زمین آن نیز به همراه رانش های احتمالی وجود دارد که باید نسبت به آن تعیین تکلیف شود تا راهداری بتواند عملیات ایمنی مسیر را در این بخش انجام دهد.
منبع:

1399/02/22
17:21:54
5.0 / 5
2873
تگهای خبر: حمل و نقل , رشت , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان شمال برگ
شمال برگ shomalbarg