شمال برگ ShomalBarg.ir
فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد

فعالیت 300 كارگاه تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی در گیلان

فعالیت 300 كارگاه تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی در گیلان

به گزارش شمال برگ از گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار داشت: 300 كارگاه تولید ماسك، دستكش و گان در گیلان در حال فعالیت هستند.


سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در حاشیه بازدید از كارگاه تولید ماسك، دستكش و گان سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان در رشت با اشاره به اینكه امام خمینی (ره) و امام خامنه ای انقلاب را به مردم سپردند اظهار نمود: در این كارگاه نیز عده ای از مردم در چارچوب دانشجو در حال خدمت رسانی به هموطنان خود هستند.
وی با اشاره به اینكه كارگاه هایی به مانند این كارگاه در سطح استان و در پایگاه ها و مساجد در حال فعالیت هستند اضافه كرد: بیش از ۳۰۰ كارگاه توسط مردم و با بودجه مردم برای مجموعه بهداشت درمان استان، هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی در حال تولید دستكش، ماسك و گان و محلول ضدعفونی كردن هستند.
فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار داشت: با وجود محاصره چهل ساله ملت ایران، حالا كشور در زمینهٔ كنترل و مقابله با این بیماری نسبت به بسیاری از كشورهایی كه تحریم نیستند در وضعیت بهتری قرار دارد و این هم دلیل اش این است كه مردم برای خدمت رسانی درصحنه حضور دارند.
عبدالله پور با اشاره به اینكه این كارگاه دانشجویی نمونه ای از نگاه بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری جهت حل مشكلات توسط خود مردم است اشاره كرد: مردم ما نشان دادند كه حتی در حوزه بهداشت و درمان نیز برای حل مشكلات حاضر به خدمت رسانی هستند.
وی با اعلان اینكه این بیماری درمان و داروی خاصی ندارد اظهار داشت: بیشتر توجه ها حالا درزمینهٔ بهداشت فردی و پیشگیری است و این لوازم بهداشتی نیز كه در این كارگاه ها تولید می شود در توان هیچ دولتی نیست.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینكه ۳۰۰ كارگاه تولید ماسك، دستكش و گان بدون مزد و مواج در گیلان در حال فعالیت هستند بیان كرد: همان مردمی كه جنگ را اداره كردند و در خانه پشتیبانی جنگ را انجام دادند امروز نیز همان مردم بمراتب بهتر از دهه ۶۰ و با تخصص بیشتر در حال حل مشكلات بهداشت درمان كشور هستند.
عبدالله پور با اعلان اینكه انسان وقتی این انسان های بزرگ را می بیند جز كوچكی خودش چیزی را نمی تواند بیان كند اشاره كرد: ملتی كه هیچ گاه در حوادث پشت همدیگر را خالی نكردند و در استان ما نیز حالا جوانان دانشجو و بسیجی به صحنه آمده اند و در حال خدمت هستند كه این اقدام قابل تقدیر است.
منبع:

1399/01/06
12:30:33
5.0 / 5
3122
تگهای خبر: تولید , رشت , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg