شمال برگ ShomalBarg.ir
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

سردار سلیمانی مقاومت را تبدیل به مكتب و اندیشه كرد

سردار سلیمانی مقاومت را تبدیل به مكتب و اندیشه كرد

به گزارش شمال برگ ایسنا/گیلان نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه حاج قاسم سلیمانی مقاومت را تبدیل به مكتب و اندیشه كرد، اظهار داشت: سردار سلیمانی به ما آموخت كه می توان با یك تكه نان مقابل مستكبران ایستاد.


بیژن نوباوه در آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر كه امروز در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار نمود: از دست دادن حاج قاسم سلیمانی گرچه داغی بزرگ است اما شهادت آرزوی همیشگی این سردار رشید بود.
وی با اشاره به اینكه سردار شهید سلیمانی، احیاگر ملت های بیدار است، اضافه كرد: آمریكا عمل احمقانه ای در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی كرد و این شهید و همراهانش در مظلومیت كامل به شهادت رسیدند.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه خون بهای شهید قاسم سلیمانی نابودی استكبار و خروج آمریكا از منطقه است اضافه كرد: ابهت و هیمنه آمریكا با شهادت حاج قاسم سلیمانی شكسته شد.
نوباوه با اشاره به اینكه از جنگ جهانی دوم به بعد هیچ كشوری را سراغ نداریم كه جرات كرده باشد بگوید ما یك نظامی آمریكا را مورد حمله قرار دادیم اظهار داشت: اذعان آمریكا به كشتن نشدن نیروهایش در حمله موشكی ایران نشان دهنده قدرت جمهوری اسلامی است.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه مولفه قدرت ما در توپ و تانك نیست بلكه در ایمان ماست، تصریح كرد: ایمان سازی و واقعیت سازی رسالت رسانه های جبهه حق در مقابل جبهه باطل است.
نوباوه با اشاره به اینكه آمریكا هزینه های زیادی در منطقه برای تقسیم كردن كشورها كرده است، افزود: سردار سلیمانی با تفكر تاثیرگذاری كه در جبهه مقاومت ایجاد كرد مانع اهداف شوم آمریكا و همدستانش در منطقه شد.
وی با اشاره به اینكه حاج قاسم سلیمانی مقاومت را تبدیل به مكتب و اندیشه كرد خاطرنشان كرد: سردار سلیمانی به ما آموخت كه می توان با یك تكه نان مقابل مستكبران ایستاد.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه اذعان رسانه های دنیا در خصوص اینكه ده ها موشك از ایران به سمت آمریكا پرتاب شد كه آنها حتی یك موشك را رهگیری نكردند اظهار داشت: این نشان دهنده بهم ریختن موازنه قدرت آمریكاست.
نوباوه با تاكید بر اینكه عصر حاضر، عصر تضعیف دولت ها و تقویت ملت هاست تصریح كرد: در این عصر هرچه قدرت آگاهی ملت ها بیشتر شود، قدرت شان بیشتر و در نتیجه تخریب شان كمتر می شود.1398/10/21
19:46:39
5.0 / 5
4441
تگهای خبر: رشت , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg