شمالبرگ ShomalBarg.ir
مدیر كل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:

نمایشگاه لباس های ایرانی_اسلامی در مازندران

نمایشگاه لباس های ایرانی_اسلامی در مازندران

شمال برگ: ایسنا/مازندران مدیر كل امور بانوان استانداری مازندران از برگزاری نمایشگاه لباس های ایرانی-اسلامی از 21 بهمن ماه لغایت 25 بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی قائمشهر آگاهی داد.


سمیه قاسمی طوسی عصر روز گذشته در اولین مسابقه باز طراحی لباس كه توسط انجمن طراحان پارچه و لباس خانه هنرمندان مازندران در دنیای آرزوی ساری برگزار شد، اظهار نمود: ما با اقشار مختلف زنان همچون بانوانی كه عضو نهادهای حمایتی مثل كمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید هستند، در ارتباط هستیم كه هر كدام در مهارت هایی تخصص دارند و باید برای آنها از جانب دستگاه های اجرایی برنامه ریزی شود و بر همین مبنا اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ارتباط با پوشاك و لباس تصمیم گیرنده است.
وی اشاره كرد: با عنایت به فناوری نوین انتظار داریم كه بیشتر بانوان به یك درآمد پایدار برسند و بتوانند بوسیله اپلیكیشن (تو به پا) محصولات خودرا عرضه كنند و این اپلیكیشن در ۱۱ استان كشور در حال فعالیت بوده است.
مدیر كل امور بانوان استانداری مازندران اشاره كرد: افرادی در شبكه های اجتماعی مثل اینستاگرام فعالیت دارند از جوانان این استان برای عرضه محصولاتشان حمایت كنند.
قاسمی طوسی تصریح كرد: برای برگزاری نمایشگاه صنایع دستی با حمایت استاندار مازندران و معاونت امور عمرانی در حال پیگیری هستیم تا محصولاتی كه فرآورده بانوان مازندران است به معرض نمایش گذاشته شود.1398/10/09
13:29:47
5.0 / 5
4704
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
شمال برگ shomalbarg