شمالبرگ ShomalBarg.ir
منصوریان:

در ارائه بازی چشم نوار موفقیم اما در حفظ نتیجه بی دقت

در ارائه بازی چشم نوار موفقیم اما در حفظ نتیجه بی دقت

شمال برگ: سرمربی ذوب آهن می گوید تیمش به سه امتیاز بازی هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل نساجی مازندران احتیاج دارد.


به گزارش شمال برگ به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب آهن عصر یك شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نساجی مازندران در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر اظهار نمود: شرایط ما طوری است كه به سه امتیاز بازی احتیاج داریم. پس از بازی برابر پرسپولیس كوشیدیم كم تر بخوابیم و روی تیم حریف آنالیز لازم را داشته باشیم. تیم آقای مهاجری بسیار عالی است و با بضاعتی كه دارد توانسته فوتبال خوبی را عرضه نماید. این تیم در شهر خودش خیلی خوب بازی می كند و در بازی های خارج از خانه می كوشد فوتبال خوبی به نمایش بگذارد. اهتمام تیم ما این است كه بتواند ۳ امتیاز بازی را كسب كند و به مسیری برویم كه بتوانیم روند پیروزی خودرا داشته باشیم و شرایط تیم را در جدول بهتر نماییم.
او افزود: در ارائه بازی چشم نوار هم چنان موفق هستیم اما در حفظ نتیجه و به ثمر رساندن گل بی دقت هستم. در ضربات آخر بی دقت بودیم و البته از طرف داوری نیز مقداری كم لطفی به ما شد. در ۱۳ هفته گذشته من تمام بازی ها را باردیگر مشاهده كردم و نكات داوری آنرا بررسی كردم و تا پیش از بازی گذشته ۱۲ امتیاز از دست داده بودیم. قبل از مسابقه با پرسپولیس از آقای بیژن حیدری خواستم تا بهترین داوری خودرا انجام دهد، چون می دانستم كه تحت فشار افكار عمومی خواهد ماند. پنالتی نیمه اول ۱۰۰ درصد به سود پرسپولیس خطا بود اما در دقیقه ۴۶ پنالتی گرفتن جرات می خواست و ۱۰۰ درصد پنالتی به سود ما بود. در یك برنامه تلویزیونی این صحنه بررسی گردید و اعلام گردید ۱۰۰ درصد پنالتی به سود ما بوده است. به بررسی داوری های تلویزیونی قانع نشدم و با چند نفر از اساتید بزرگ داوری كشور صبحت كردم و فیلم بازی را از جهات مختلف برای آنها فرستادم كه هر سه عزیزی كه برای آنها فیلم فرستادم به من گفتند كه ۱۰۰ درصد پنالتی بوده است. كارشناسان از من خواستند تا اسم شان را اعلام نكنم چونكه تحت هجمه فضای رسانه ای و فضای مجازی قرار می گیریم و به ما لطمه می رسد. بازی قبل ما اگر ابتدای نیمه دوم به تساوی یك بر یك می رسیدیم، شرایط بسیار متفاوت می شد. در كل ما از داوری لطمه دیده ایم اما با تمام احترام به داوران نگاه می نماییم. حتی بازی با پرسپولیس كه می توانستیم به تساوی یك بر یك دست پیدا نماییم اما سه بر صفر شكست خوردیم. باز هم می گویم كه حیدری یكی از بهترین داوران كشور ما است و همانطور كه پزشكان از هر ۳۰ عمل ممكنست یك عمل ناموفق داشته باشند و اتفاقی رخ دهد، در داوری هم ممكنست كسی مثل بیژن حیدری سهوا یك اشتباه داشته باشد و نتیجه را به نفع حریف ما تغییر دهد.
منصوریان اشاره كرد: در روند كلی بازی با پرسپولیس ما مالكیت توپ بیش تری داشتیم اما برای من كافی نیست. در سه روز گذشته من بر روی بازیكنانم كار روحی روانی انجام می‎دهم و كار تاكتیكی انجام دادیم چونكه ما به آن نقطه رسیدیم كه مالكیت بازی را در اختیار بگیریم. ما دوست نداریم مثل برخی تیم‎ها به زیر توپ بزنیم یا بعد از گلزنی عقب بكشیم و در دفاع بمانیم. فوتبال مالكانه دوست داریم چونكه این نوع ارائه بازی به تیم ملی ما كمك می نماید.
وی درباره بازی با نساجی اظهار داشت: فردا باید حرفه ای فوتبال نماییم. بازیكنان مان در تمرینات مالكیت توپ را در اختیار دارند اما باید انضباط تیمی مان را بهتر شود. البته ما فردا به جانفشانی بازیكنان مان احتیاج داریم. فردا از آن روزهایی است كه بار روی دوش قاسم حدادی‎فر و خلتعبری بیش تر از گذشته سنگین است و من فكر می كنم فردا یك تركیب خوب، ایده آل و نو به زمین خواهیم فرستاد تا بتوانیم سه امتیاز را كسب نماییم.
منصوریان در واكنش به سوالی درباره به ثمر رساندن ۱۰ گل در ۱۳ بازی گذشته توسط تیمش اظهار داشت: تیم نساجی خیلی خوب گل می زند و خیلی خوب گل می خورد. نخستین هدف ما برای بازی فردا گل نخوردن از حریف و بعد گلزنی به حریف است. مشكل تیم حریف را ما هم داریم و این مساله برای ما مشكل است. در حوزه گل نزدن ما گرفتار بی دقتی هستیم البته در بازی با پرسپولیس رادوشویچ عملكرد خوبی داشت و نمی توانیم بگوییم بدشانسی داشته ایم بلكه باید گفت سوپرواكنش رادوشویچ چون همانند موقعیت حساس مك، در بازی با نفت آبادان واكنش مشابه داشت. ما خوشحال بودیم كه علی بیرانوند نیست اما پس از واكنش های رادوشویچ گفتیم كه ای كاش خود علی بیرانوند درون دروازه ایستاده بود. شاید بیرانوند از خستگی برگشت از مراسم بهترین های آسیا می توانست به ما كمك نماید. رادوشویچ را هر زمانی بجای بیرانوند قرار می دهند، عملكرد خوبی دارد. پرسپولیس یك سوپر گلر و یك گلر خوب دارد اما باید دقت مان را در خط حمله و نگرانی مان را در خط دفاع بیش تر نماییم. سه كلین شیت داشتیم و خط دفاع ما مستحكم خواهد ماند هرچند بازی با پرسپولیس، بازی سنگینی بود كه با حریفی دست و پا بسته روبه رو نبودیم. ۸۰ درصد تیم پرسپولیس شانس امتحان اردوی تیم ملی را داشته اند. پرسپولیس بازیكنی به نام سید جلال حسینی دارد كه ۱۰۰ بازی را رد كرده است. بازی بسیار متفاوتی بود اما بازهم ما می توانستیم اتفاقاتی را رقم بزنیم.
سرمربی ذوب آهن اشاره كرد: به تیم خودم بسیار امیدوارم و این تیم را بمراتب بهتر از تیم پارسالم می دانم و احتیاج به كسب دو سه پیروزی داریم تا از پایین جدول به بالا برویم. به بازیكنام گفتم بازی پرسپولیس را فراموش كنید. همیشه گفته ام كه چهار تیم ما در لیگ برتر با كیفیت فوتبال بازی می كنند كه دو تیم آن استقلال و پرسپولیس هستند. می توان استقلال و پرسپولیس را سه بر صفر برد اما اگر خطایی انجام بدهی، تا اختتام بازی باید تنبیه شوید. ما نباید زودتر از گلزدن به پرسپولیس گلی را دریافت می كردیم. به بازیكنام گفتم بازی با پرسپولیس را فراموش كنید و به كیفیتی كه در بازی با فولاد، تراكتور و استقلال ارائه دادید فكر كنید.
وی درانتها اظهار داشت: مهران درخشان مهر و احسان پهلوان را به سبب مصدومیت در بازی فردا نخواهیم داشت.
منبع:

1398/09/18
13:46:29
5.0 / 5
4242
تگهای خبر: زمین , كیفیت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
شمال برگ shomalbarg