شمالبرگ ShomalBarg.ir

كلاهبردار میلیاردی در بابل به دام افتاد

كلاهبردار میلیاردی در بابل به دام افتاد

شمال برگ: ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری فردی كه از 48 شهروند به مبلغ 430 میلیارد ریال كلاهبرداری كرده بود در شهرستان بابل آگاهی داد.


به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی در تشریح این خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره كلاهبرداری از شهروندان در بعضی از شهرستان های استان با استفاده از چك های جعلی و تقلبی سوژه در دستور كار پلیس قرار گرفت.
وی اشاره كرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان بابل موفق به شناسایی متهم به كلاهبرداری شدند.
فرمانده انتظامی مازندران اشاره كرد: ماموران با هماهنگی قضائی متهم را كه با ارائه چك های تقلبی و جعلی مبادرت به خرید برنج از كشاورزان در شهرستان های بابل، ساری، بهشهر، آمل و محمودآباد می كرد، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر كردند.
میرفیضی با اشاره به كشف ۱۷ فقره چك تقلبی و ۱۰ تن برنج حاصل كلاهبرداری از متهم اظهار نمود: متهم به كلاهبرداری در بازجویی پلیس تابحال به ۴۳۰ میلیارد ریال كلاهبرداری از ۴۸ شهروند در سطح استان اعتراف كرد.
وی با اشاره به اینكه متهم بعد از تشكیل پرونده به مرجع قضائی ارائه شد به مردم سفارش كرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در زمان خرید و فروش و معاملات از پذیرش چك و اوراق مالی بدون اطلاع دقیق از اصالت آن و همین طور اعتماد به افراد ناشناس اجتناب كنند و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشكوك، مراتب را سریعاً به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
منبع:

1398/09/13
15:45:01
5.0 / 5
4285
تگهای خبر: خرید , ساری , فروش , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
شمال برگ shomalbarg